«

»

 

Peeling

Peeling tercihini yapan bayanlar genel olarak düzenli bir şekilde cildine Peeling uygulamaktadır. Peeling cildimizi toparlar ve cildimizde oluşan lekeleri ve makyajla kapanması mümkün olan ancak makyaj silindikten sonra yine kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. Kötü görüntüleri tamamen ortadan kaldırmak için Peeling uygulaması şarttır. Cildinizi canlandırmak için Peeling maske tarifi. Malzemeler: 2 yemek kaşığı yulaf ezmesi, 200 ml bal, yarım yemek kaşığı elma sirkesi, yarım tatlı kaşığı sıcak su Yapılışı: Bir kap içerisinde bütün malzemeleri karıştırın ve cildinize uyguladıktan 15 dakika sonra hafif ıslak bir bezle ovalayarak çıkartın.

blank

Ölü deri, siyah nokta ve sivilcelerden kurtulabileceğiniz bu peelingi uyguladıktan sonra bol suyla yıkayın. Her hata düzenli bir şekilde uyguladığınızda farkı göreceksiniz. Her hafta uyguladığınız taktirde yüzünüzdeki yada cildinizde ki tüm sorunların çözüldüğüne kendi gözleriniz ile şahit olacaksınız. Siyah nokta derdi herkeste mevcuttur. Siyah noktalardan kurtulmak için bir çok yöntem vardır. Ancak bizler hangi yöntemi kullansak bile siyah noktalardan kurtulmamız mümkün olmaz bu yüzden siyah nokta olan bölgeye Peeling yapılması gerekmektedir.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com