«

»

 

Pierre Cardin Deodorant

Pirre cardin  Deodorantlar çok kullanışlı ve çok kalitelidir. Özellikle yaz aylarına girmiş bulunmaktayız. Ve kişi hiç bir şey yapmasa bile durduk yerde terleyebilmektedir. Ve bu yüzden terler bizi rahatsız edebilmektedir. Teri ve ter kokusunu önlemek için elimizden geleni yapıyoruzz ancak terimiz durmak bilmiyor 24 saat ve 48 saat koruma sağlayan pierre cardin  Deodorantlar aynı zamanda sizin teninizze bakım yapmaktadır. Terlemenizi ve terinizin pis kokusunu alarak gün boyu sizlere kuruluk sağlamaktadır.

blank

Ancak parfüm gibi kıyafetinizin üzerine değil, doğrudan teninize püskürtmenizi tavsiye edilmektedir. Deodorant kullanımı ve en az doğru ve zevkinize uygun koku tercihi kadar önemlidir. Gün içinde terlediğinizi veya kötü koku salgıladığınızı hissettiğiniz an büyük kurtarıcı olan deodorantı duş sonrası kullanmanız gerekmektedir. Duşa girdiğiniz andan itibaren teriniz ve vücudunuzda bazı olumsuz etkenler gittiği için kurulandıktan sonra mutlaka kuru olan cildinize biraz uzak temada  Deodorant sıkmalısınız.  Deodorantlarınız pudralı olur ise pudralı deodorant ciltteki gözenekleri kapatarak terlemeyi önlüyor. Bu tür deodorantları duş sonrası kullanmak gerekir.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com