«

»

 

Pierre cardin iade

Avrupa Networking Ürünlerinin iadesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardin ürün iadesi nasıl yapılır kanunların gerekliğine göre internetten alınan ürünlerin  teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir malı reddederek gerekçe göstermeksizin ürünü iade hakkı mevcuttur.

Ancak bayan iç giyim, erkek iç giyim, yüzme  giyim, çorap tarzı ürünlerin değişim ve iadesi yapılmamaktadır. Pierre cardin ürünlerini iade etmeden önce ürünlerin açılmış, kullanılmış, etiketi yırtılmış, ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Pierre cardin ürünlerini iade etmeden önce iade edeceğiniz ürünleri iyice kontrol etmelisiniz. Ürünlerin iadesini yapacağınız taktirde ürünlerin faturasını da göndermeniz zorunludur. Aksi taktirde ürünlerin iadesi  kesinlikle kabul olmayacaktır. Bu yüzden ürün iadesi yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com