«

»

 

Pierre cardin katalog

Pierre cardine üye olarak aramıza katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen sitemize girerek üye olmanız yeterli olacaktır. Öncelikle pierre cardin ailesi ve çalışanları çok sıcak kanlıdır ve sizle hemen arkadaş dost olur pierre cardine üye olarak hem arkadaş kazanın hemde ek gelir kazanın pierre cardin ürünleri aynı zamanda çok kaliteli ve çok özel kumaşlardan yapılmaktadır. Ne kadar çok satış yaparsanız o kadar çok ek gelir kazanmış olacaksınız. Bu işi yaparak başarılı olabilirsiniz.

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri pierre cardin size sağlayacaktır. Başaracaksınız  temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir. Yapmanız gereken tek şey hemen sitemize girerek artık temsilcimiz olup aramıza katılmaktır.

1

Aramıza katıldığınız andan itibaren artık sizde bir pierre cardin üyesi olmuş olacaksınız. Pierre cardin üyesi olduğunuz anda artık sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki pierre cardin den nasıl ek gelir kazanabilirsiniz. %50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı kataloğu muz da yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor. Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 80 TL’dir. Kargo bedeli sadece 1,25 TL’dir. Türkiye’nin her yerine, köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız.

Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli  isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz ise kargo kapıda ödeme ile ürünlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünleri nasıl iade edebilirsiniz. İade ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz. İşlendikten sonra verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınız dan düşüyoruz. Ve böylece sizde rahat etmenizi sağlıyoruz aldığınız ürünleri 60 gün içerisinde satabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com