«

»

 

Pierre cardin mesaj iptal

Avrupa Networking’den Cep Telefonunuza Gelen sms İptali için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak İptal Ettirebilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardin mesaj iptal üyelik iptalini nasıl yapabilirsiniz. Öncelikle pierre cardin üyeliğinizi iptal etmeden iyice düşünmelisiniz. Gerçekten üyeliğinizi iptal etmek istiyor musunuz? Eğer ki cevabınız evet ise ilk olarak yapmanız gereken tek şey ise hemen temsilcinizi aramalısınız satış temsilcisine üyelikten ayrılmak istediğinizi bildirmelisiniz. Ve bu şekilde üyeliğinize son vermiş olacaksınız. Dilerseniz pierre cardin online sohbet bölümünden üyelik iptali ile bilgi alabilirsiniz. Ve sohbet bölümünden üyeliğinize son verebilirsiniz.

blank

Üyelikler 1 yıl devam etmektedir. Eğer ki hiç bir şekilde üyeliğinizi devam ettirmek istemiyor iseniz ve hiç sipariş vermiyor. İseniz sizim üyeliğiniz 1 yılınız dolduğu andan itibaren kendiliğinden iptal olacaktır. Üyeliğiniz iptal olmadan size pierre cardin tarafından üyelik ile ilgili bilgilendirme mesajları gelecektir. Yada temsilciniz sizi arayarak size üyeliğiniz hakkında bilgi verecektir. Siz bu bilgileri dikkate almadığınız durumunda bir yıl olmak üzere üyeliğiniz son bulacaktır. Üyeliğinize devam edemezsiniz. Ancak üyeliğinize tekrar devam etmek için yeniden pierre cardin üye olmanız gerekmektedir. Başkasının adına açılmış üyelikleri siz iptal edemezsiniz. Kendinize ait üyeliklerin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com