«

»

 

Pierre cardin pasif üye

Avrupa Networking üyeliğiniz pasif’e düşmüş ise Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardin pasif üye nedir pierre cardin pasif üye üyeliğini bitmek üzeri olan kişilerdir. Pasif üyelik ile sınırlarınız kısıtlanmaz ancak size temsilciniz tarafından uyarı gelmektedir normalde üyelikler 1 yıl sürmektedir, bir yılı geçkin üyeler üyeliğini yeniden üyelik için pierre cardine tekrardan üye olmaları gerekmektedir. Eğer ki bu yıl pierre cardine üye olur iseniz sizi hediyeler beklemektedir. Pierre cardine üye olmak çok kolay ve basittir bu yıl pierre cardine üye olduğunuz taktirde size gelen hediyeler ile çok memnun kalacaksınız, hala pierre cardine üye değil iseniz bu fırsatı kaçırmadan hemen pierre cardine ücretsiz üye olabilirsiniz.

blank

Üyeliğiniz bitmek üzere ise pierre cardin sitesinden üyeliğinizi tekrardan başlatabilirsiniz. Yada sizin bir üst temsilcinize ulaşarak üyelik hakkında bilgi alabilirsiniz, eğer ki pierre cardin ile destek almak istiyor iseniz pierre cardin sitesinde sohbet bölümünden neyi merak ediyor iseniz sohbet bölümüne yazar iseniz sohbet bölümünden destek alabilirsiniz. Ve canlı canlı konuşmak için ise ister temsilcinizi arayın isterseniz ise cep telefonlarından pierre cardin müşteri hizmetlerine ulaşın.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com