«

»

 

Pierre cardin sipariş nasıl verilir

Avrupa Networking’in resmi sitesinden üyelik girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz Aşağıdaki link’den Avrupa Networking resmi sitesine ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardine sipariş nasıl verilir pierre cardine sipariş vermek aslında hiç bu kadar kolay olmamıştır üyeliğinizi tamamladınız ve sipariş aldığınız ürünlerin siparişini vermek isterseniz hemen pierre cardin sitesine girerek oradan siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen size verilen temsilci kodu ile siteye giriş yapınız ve sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu rengini kaç adet olacağını belirleyin bedenini belirleyin ve sepete ekle bölümünü tıklayınız. 100 tl ve üzeri siparişleriniz de size özel indirimlerden yararlana bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 1oo tl siparişleriniz de ki indirimlerden yararlanmaktır. Peki 100 tl sipariş ve 100 tl sipariş üzerinden nasıl yararlanabilirsiniz.

1

Öncelikle size özel indirimlerden yararlanmak için 100 tl ve 100 tl üzeri siparişleriniz de örneğin bir sütyen takımı yada bir pijama takımları çok yüksek bir fiyata katalog da yer alıyor ise size sadece 1o tl ve 10 tl üzerine gelir sizde bu özel indirimlerden yararlanmak için sipariş verdiğinizde indirimli ürünleri de ekleyin ve sizin aldığınız indirimli ürünleri siz katalog fiyatına satarak daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Siparişlerinizi bu şekilde girerek daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Peki internetten sipariş veremeyen yada internet kullanmayı bilmeyenler siparişlerini nasıl verebilirler. İnternet kullanmayı bilmeyen çok kişi vardır siparişlerinizi vermek için illaki internet kullanmayı bilmeniz gerekmiyor sizin bir üst temsilcinize telefon ile ulaşarak siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Üstelik alt temsilci üye yaparak ta ek gelir kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen ek iş arayan arkadaşlarınıza bu işi tanıtın ve anlatın ürünlerin kalitesini uygun fiyatta olduğunu belirgin bir şekilde anlatın ve ek gelir isteyen arkadaşlarını hemen üye yapın ve hem onlara kazandırın hemde kendiniz kazanın alt üye size 10 tl olarak gelecektir. Arkadaşlarınız yani alt temsilcileriniz düzenli bir şekilde sipariş verirse onlarda kazanmaya başlamış olacaktır. İnternet üzerinden yada temsilcinizi arayarak siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Kazanmak için vakit kaybetmeden kolayca ücretsiz bir şekilde sitemize hemen üye olun yeni kataloğlar dan yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Etiketler: , ,

“Pierre cardin sipariş nasıl verilir” için 5 cevap

 1. blank Fahriye dedi ki:

  İnternetten kayıt oldum hiç bir şey anlamadım katalog gelmedi biri bana yardımcı olursa sevinirim

 2. blank Cemile dedi ki:

  Sipariş veremiyorumm

 3. blank Süheyla dedi ki:

  Ben sepeti güncelleyerek sipariş veremiyorum bu neden yardımcı olun acil ve lutfen

 4. blank Mehmet dedi ki:

  Erkek gömlek siparişini verecektim yardımcı olabilirmisiniz

 5. blank Gülay dedi ki:

  Sauna eşofmanı sipariş vermek istiyorum.Yardımcı olabilirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com