«

»

 

Pierre cardin sipariş vermek istiyorum

Avrupa Networking’in resmi sitesinden üyelik girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz Aşağıdaki link’den Avrupa Networking resmi sitesine ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/content/login.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun yıllardan beri iş başında olan avrupa networking pierre cardin şirketi kazandırmaya bu işe başladığından beri devam ediyor. Yeni ürünler tasarlayarak üretime sunan pierre cardin müşterilerini hem heyecanlandırıp hemde memnun ediyor. Pierre cardin üye nasıl olunur pierre cardin sitesine hemen giriş yapınız ve orada hemen üye ol sembolünü tıklayarak üye olabilirler ayrıca orada çıkan formu doğru ve düzgün bir şekilde doldurduğunuz taktirde. Artık sizde bir avrupa networking pierre cardin üyesi olmuş olacaksınız.

Üye olurken sizden herhangi bir belge falan kesinlikle istemiyor üye olduğunuz andan itibaren artık sizde kendi işinizin patronu olmuş olacaksınız. Pierre cardin kataloğu elinize kısa sürede ulaşır kargo ile evinizin adresine gelerek sizlere teslim edilir. Kargo bedeli sadece 3 tl olarak ücretlendirilir. Peki bu katalog işi nasıl bir iştir. Katalog elinize ulaşır ulaşmaz ilk kataloğu siz inceleyin kataloğun içerisinde size birde fiyat listesi gelecektir. Peki fiyat listesi nedir. Fiyat listesi sattığınız ürünlerin size kalan kar kısmının belgesidir.

1

Örneğin katalog tan bir ürün sattığınız o üründen size ne kadar kar kaldığını öğrenmek için hemen geliş fiyat listesine bakarak size ne kadar kar kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Bu ürünleri erkeklere çalışan bayanlara ev hanımlarına satabilirsiniz. Kataloğun içerisinde bay bayan çocuk herkesin ihtiyacı olan kaliteli ve özen kumaşlardan yapılmıştır. En yakın arkadaşlarınıza bu ürünü satarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece işinizde ciddi ve işinize bağlı olmanız yeterli olacaktır.

Peki sattığınız ürünlerin siparişini nasıl verebilirsiniz. Öncelikle size üye olduğunuz andan itibaren sizin telefonunuza temsilci kodu gelecektir. Size gelen temsilci kodu ile siteye giriş yaparak sipariş vereceğiniz ürünlerin adetini ve rengini birde bedenini girerseniz siparişinizi tamamlaya bilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyin ve siparişinizi tamamlayın siparişleriniz kısa sürede elinize ulaşır ve sizde müşterilerinizde uzun süre beklemezsiniz. Ayrıca 100 tl üzeri siparişleriniz de kargo ücreti yoktur. 100 tl sipariş verirseniz ayrı bir indirimle karşılaşırsınız bahalı olan ürünleri çok düşük bir fiyata alarak katalog fiyatına satarak ek gelir kazanabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com