«

»

 

Pierre Cardin Ücretsiz Üyelik İstiyorum

Pierre cardin ücretsiz üye olmak istiyorum pierre cardine ücretsiz üye olmak için yapmanız gereken tek şey hemen pierre cardin üyelik sözleşmesini inceleyip iyice okuyunuz ve üyelik şartlarını kabul ettikten sonra pierre cardine üye olabilirsiniz. Kendi işinizin sahibi olmaya ne dersiniz elbette herkes kendi işinin sahibi olmak ister günde sadece 1. veya 2 saatinizi bu işe ayırın ve ek gelir sizinde hakkınız olsun cebinizi ve evinizi rahatlatmak için tamda size göre bir iş fırsatını sizlere tanıyor. Şimdi ek gelir kazanmak ve kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden sadece 5 dakika içinde sitemize üye olabilirsiniz.

Sitemizin üzerinde temsilcimiz olun kısmını tıklar iseniz karşınıza tamamen ücretsiz bir şekilde üyelik formu çıkacaktır. Üyelik formunu kendi bilgileriniz ile doğru bir şekilde doldurun ve üyelik kaydınızı oluşturun üyelik kaydınızı doğru bir şekilde oluşturduğunuza kontrol edin ve üye ol kısmına tıklayın siz üye olduğunuzda bilgileriniz doğrulanacaktır. Ve üyelik hakkında sizin telefon numaranıza sms mesaj ile bilgilendirme gelecektir. Katalog talebinde bulur iseniz evinizin adresine katalog gönderilmek üzeri yola çıkacaktır.

Ve sizleri bekletmeden kargo hızlı bir şekilde elinize ulaştıracaktır siz katalog dan satış yaparsanız sizin sipariş verdiğiniz ürünler sizlere çok daha az yani kataloğun yarı fiyatına ürünler size gelecektir ve geriye kalan kar sizin ek geliriniz olacaktır. Artık pierre cardin sayesinde ek iş kazanmak çok kolay ve basit. Peki aldığınız ürünlerin iadesi nasıl olmalıdır. Satın aldığınız ürünleri herhangi bir nedenden dolayı beden olmadı beğenmedim hatalı Üründe ve ambalajında tahribat yapılmamasına özen gösterilir.

İş modelimiz gereği birebir değişim yapılamamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade prosedürlerine uygun şekilde iade edebilirsiniz. Ürün tutarı cari hesabınıza satış iade faturası olarak yansır ve bir sonraki siparişleriniz den düşüş yapılacaktır. Ayrıca bu ay pierre cardin üyeliği bu ay kampanya ile dolu bu ay pierre cardine üye olur iseniz size hediye olarak çıtçıtlı body hediye olarak gelecektir. Üstelik alt üye yapmanız durumunda alt üyeler size 10 gibi bir gelir kazandıracaktır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.