«

»

 

Pierre Cardin Ürünlerden Ek Gelir Kazanma

Pierre cardin ürünlerinden ek gelir kazanma pierre cardin ürünlerinden ek gelir nasıl kazanılır öncelikle gerçek para kazandıran tekstil firmalarından biri olan pierre cardin başlardan beri müşterilerine ve temsilcilerine kazandırmaya devam ediyor sizde ek gelir isterseniz hemen pierre cardin sitesine üye olarak sizler de ek gelir kazanabilirsiniz. Ürünler son derecede kaliteli kumaşlar dan üretilip satışa sunulmuştur.

Pierre cardin ürünlerinden ek gelir kazanmak için yapmanız tek şey hemen pierre cardine üye olmanız gerekmektedir. Sitemizin üst kısmında bulunan üye ol kısmını tıklar iseniz kolayca ücretsiz tamamen doğal bir şekilde üye olarak artık sizde kazanmaya başlaya bilirsiniz. Peki pierre cardin ürünlerinden nasıl za yollamanız dan doğan kargo ücreti iadenin Aras ek gelir kazanılır.

Siz üye olurken yada müşteri temsilciniz den katalog talebinde bulunur iseniz katalog kısa zaman içerisinde elinize geçecektir ve katalog da ki ürünleri yakınlarınıza satarak ek gelir kazanmanız mümkündür katalog da ki olan ürünler aynı zamanda çok uygun bir fiyata müşterilerinize satabilirsiniz. Sizin sattığınız ürünler katalog fiyatından size gelmeyecektir size geliş fiyatından gelerek geri kalan ücretler sizin karınız olacaktır.

Peki gelen ürünleri nasıl iade edebilirim eğer ki size gelen ürünler küçük yada büyük bir beden gelmiş olabilir ürünleri iade etmek için yapmanız gereken tek şey ürünlerin etiketini orjinal paketini ambalajına zarar vermeden iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün ücreti bir sonraki siparişleriniz den düşecektir. 30 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamız kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir.

Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir. Sipariş verdiğiniz ürünlerin teslimatı ne zaman size ulaşır siz ürünleri sitemizden ve sipariş vermeniz durumunda ürünler hemen özel paketlenir ve aras kargoya titiz bir çalışmayla verilir aras kargo hızlı bir şekilde ürünlerinizi evinizin adresine gönderilmek üzere yola çıkar ve kısa süre içinde ürünler elinizde olacaktır. Ödeme işlemleri nasıl yapılmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com