«

»

 

Pierre cardin üyelik iptali nasıl yapılır

Avrupa Networking Üyelik İptali Hakında Bilgi almak için Aşağıdaki link’den Açılan sayfadaki Avrupa Networking Müşteri Hizmetelri Numarasını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/contact.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardin üyelikten ayrılmadan önce üyelikten ayrılmayı iyice düşünmelisiniz. Tam olarak kararınızı vermiş iseniz üyelikten nasıl ayrılabilirsiniz. Öncelikle üyelikten ayrılmak için satış temsilcisini arayarak üyeliğinizin son bulmasını isteyebilirsiniz. Ve üyelikten ayrılabilirsiniz. Yada pierre cardin sitemizden online olarak destek alabilir, ve üyelikten bu şekilde ayrılabilirsiniz. Üyeliğinizin kendi kendine bitmesini istiyor iseniz üyelikler normalde 1 yıl olmak üzere devam eder bir yılın sonucuna geldiğinde ise pasif üye olmuş olursunuz. Pasif üye nedir? pasif üye henüz üyeliği bitmemiş ve üyeliği bitmek üzere olan kişilere denir.

Pasif üye olduktan sonra size bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra dilerseniz üyeliğinizi tekrar başlatabilirsiniz. İsterseniz, ise üyeliğinize son verebilirsiniz. pierre cardin müşteri hizmetleri telefon numarasından kolayca müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ve istediğiniz soruları müşteri temsilcinize sorabilirsiniz. Bir başkasının adına açılmış hesaplardan üyeliğinizi iptal edemezsiniz. Sadece kendi üzerinize açtığınız hesaptan üyeliğinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Pierre cardin bilgilerinizi 2. veya 3. kişiler ile paylaşmayın sadece kendi bilgileriniz ile tüm pierre cardin işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.