«

»

 

Pierre cardin üyelik şartları

Avrupa Neyworking Üyelik şartlarını üyelik formunun alt kısmında bulunan üyelik sözleşmesi kısmını tıklayarak acılan sayfadan inceleyebilirsiniz ayrıca Avrupa Networking işi hakkında bilgi için aşağıdaki link’den detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
https://www.avrupanetworking.com/pages/networking.xhtml

avrupa networking üyelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre cardin üyelik şartları nelerdir? İlk olarak pierre cardin üye olduğunuzdan itibaren artık sizde pierre cardin üyesi olmuş olacaksınız. İlk olarak üyelik şartlarından biri ise her siparişleriniz 80 TL ve üzeri olması gerekmektedir.  sipariş verdiğiniz anda ürünleriniz kısa süre içinde kargoya verilir ve kısa süre içinde hemen ürünleriniz elinize ulaşır peki üye olduğunuzda kazancınız nasıl olur pierre cardine üye olmak size çok şey kazandıracaktır. İlk olarak pierre cardine üye değil iseniz fazla zaman kaybetmeden hemen pierre cardine üye olmalısınız.

Hemen sitemizden ücretsiz üye olabilir ve aramıza katılarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Üye olduğunuz andan itibaren cep telefon numaranıza üyelik ile ilgili bilgilendirme mesajları size gelecektir. Katalog talebinde bulunur iseniz katalog elinize kısa süre içerisinde geçer ve katalog ile birlikte size fiyat listesi gelecektir fiyat listesinden size ne kadar kar kaldığını öğrenebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde pierre cardin ürünlerine satabilirsiniz. Ve ek gelir kazanabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2012-2017 satis-temsilciligi.com

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisine Aittir.