«

»

 

Pudra

Pudra bayanların vazgeçilmez makyaj ürünüdür. Aynı zamanda pudralar cildinize uygun bir şekilde uygulanır ise yüzünüzdeki istenmeyen görüntüleri kapatma açısından ve cildinizi aydınlatma açısından çok iyi bir özelliğe sahiptir. Bazen bayanlar çok sık makyaj yapmak zorunda kalırlar ve makyajlarını doğal bir görüntü ile sabitlemek isterler ancak fondöten yerine daha doğal görünmek isteyen bayanlar pudra kullanmayı tercih ederler. Pudranın makyajda yeri çok önemlidir.

blank

İstediğiniz bir yüz nemlendirici kremini yüzünüze iyice uyguladıktan sonra bildiğiniz ve güvendiğiniz markaya ait pudrayı nemlenen cildinize uygulayın. Ve pudranın yüzünüzde topaklanmaması için pudrayı hafif hafif hareketler ile cildinize uygulamalısınız. İster iseniz kaliteli fırça ile az tozlar da pudrayı yüzünüze uygulayabilirsiniz. Pudra kullanır iken çok dikkat etmeniz hususlar vardır. Bilmediğiniz markalara ait olan pudraları satın almayınız. Bildiğiniz ve güvendiğiniz markalara ait pudraları satın almaya özen gösterin kalitesiz pudralar ciltte kusma yapar ve cildin rengini ve görünüşünü bozar buda hiç bir şekilde istenmeyen görüntülere neden olacaktır. Bu yüzden kaliteli pudralar kullanmayı tercih etmelisiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com