«

»

 

Roll-On

Bir çok kişi yaz aylarında sıklık ile kullandığı roll-onları tercih etmektedir. Roll-onlar koltuk altımıza uygulanır ve gün boyu temiz ve güzel kokmasını sağlar. Ne yazıkki yaz aylarında sıcaktan ve çalıştığımızdn dolayı sık sık terlemekteyiz kişiler çalışmasada olduğu yerde terleyince ter işi bayağı bir çıkmaza sokabiliyor. Hele ki çalışan kişiler için roll_on tam bir kurtarıcı ürünü olaak biliniyor. Taşınması kolay ve küçük olmasından yana etkisi çok büyüktür. Çantanızda her daim taşıyabilirsiniz.

blank

Ancak roll-on uygulamadan önce bilmeniz gereken bazı kuralar vardır. Roll-on daha etkili olması için yapmanız gereken Ter kokuları ile savaşmak ilk kuralı temizlik. Deodorantınızdan en iyi ve en etkili sonucu alabilmeniz için temiz ve kuru koltuk altına uygulamanız gerekir. Ter kokan bir koltuk altına tekrar roll-on sürmek, oluşmuş ter kokusu ile roll-on parfümünün karışımından oluşan ağır ve kötü bir kokuya neden olur. Bu yüzden mutlaka koltuk altının temizlenmesi gerekir. Roll-onu temiz bir koltuk altına uygular iseniz daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com