«

»

 

SAÇ BAKIMI

Özellikle saç bakımı bakımlı bayanlar için çok önemlidir. Modaya ve trende önem veren bayanlar saçlarına olduğundan fazla önem ve değer vermektedir. Özellikle uzun ve gür saçların bakımı çok zordur. Uzun saçlara bakım yapmak kuaföre gitmenize gerek yoktur. Kendi imkanlarınız ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Onlarca paranızı saç bakımı için kuaförde harcamayın. Bakımlı bayanlar evlerinde saçlarına çok kolay ve rahat bir şekilde bakım yapabilir. Örnek olarak kuru ve yıpranmış saçlara bakım yapmak için yapacağınız tek şey zeytin yağı ve zeytin yapı içeren saç bakım ürünleridir.

blank

Yağ içeren bir çok saç bakım ürünleri kuru ve yıpranmış saçları onarır. Bir kaç basit yöntem ile kuru saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz saç bakım ürünleri ise saçlarınıza  uygulayacağınız. Limon maskesi, limonu saçlarınıza yetecek kadar bol miktarda sıkın ve saçlarınıza uygulayın limon saçlarınızda kurusun daha sonra saçlarınızı yıkayın. Saçlarınız yumuşacık bir hal alacaktır. Zeytin yağı ile saç maskesi ise zeytin yağını saçlarınıza sürün ve zeytin yağı saçlarınızda 1 gün boyunca kaldın daha sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com