«

»

 

Saç Boyası

Bir çok kişinin tercihi olan saç boyaları kişilerin vazgeçilmezidir. Özellikle bayanlar saçlarını boyatmaktan vazgeçmezken artık yeni dönemde erkeklerde saçlarını boyatıyor. Saçlarımızı boyar iken dikkat etmemiz gereken çok önemli kurallar vardır. Öncelikle her saç boyasının üzerindeki renklere bakarak saç boyalarının kutusunun üzerindeki saç rengine aldanıp beğendiğimiz boyayı satın alıyoruz. Ancak bu durum hiçte doğru olmayan bir durumdur.

Unutmayın ki her saç boyasının üzerindeki renk tamamen aynı renk değildir. Sizin saçınız ne renk ise boyayı saçınıza uyguladığınız anda daha önceki rengini yeni boyanız kapatmaz yani dememiz o ki saç boyası saçtaki boyayı açmaz. Öncelikle saçlarınız koyu ise açık bir renk saçınıza uygulamak istiyor iseniz, öncelikle saçınızdaki boyayı kendiniz değil kuaförden destek alarak açtırın. Açılan saça hemen saç boyasını sürmeyin bir süre açılmış saç ile bekledikten sonra saçınız bir kaç gün kendine geldikten sonra saç boyasını saçınıza uygulayın ve istediğiniz renk tonuna bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Saçınızın zarar görmemesi için kaliteli saç boyalarını tercih etmenizde fayda vardır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com