«

»

 

Saç Spreyi

Kadınlarda ve erkeklerde ortak kullanılan bazı bakım ürünleri vardır. Bunlar el kremleri, şampuanlar, vücut kremleri, duş jelleri, ayak bakım ürünleri, saç jölesi, saç köpüğü ve saç spreyidir. Saç spreyleri iki farklı şekilde kullanılabilir. Bu kullanım şekillerinden birisi ise şekil verilmeden önce saçların aralarına bir kol mesafesi uzaktan saç spreyi sıkılımalıdır. Bazı bayanlar yada erkekler saçlarının sıklık ise bozulmasından şikayetçidir.

blank

Saçların bozulmaması için bayanlar ve erkekler çeşitli yollar arar  öncelikle saçların bozulmaması için bol miktarda saça jöle sürürler. Aslında bu konu tamda yanlış bir konudur. Saçlara bol miktarda ve her gün jöle uygulamak hiçte doğru değildir. Jöle saçları git gide yıpratır ve saçta istenmeyen sorunlar meydana çıkabilir. Bu yüzden en doğru kullanım arasına giren saç spreylerini tercih etmelisiniz. Saç spreyleri saçınızın gün boyu sabşt kalmasını sağlar ve saçta hiç bir şekilde bozulmalar meydana gelmez. Saç spreyleri aynı zamanda saçı güneş ışınlarından korur ve güneşin zararlı olan ışınlarını saçınıza temas etmesini engeller.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com