«

»

 

Saç Tarakları

Saç fırçası seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında en önemlileri, saç tipinize, uzunluğuna ve nihai şekillendirme kolaylığı saplayan fırçaları tercih etmeniz önerilmektedir. Saç bakımınızın önemi için seçtiğiniz saç tarakları çok önemlidir. Sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak için saç tarağınız çok önemlidir. Her daim saçlarınıza bakım yapmak için saç tarağınızı saçınıza uygun olarak seçmelisiniz. Saçlarınız uzun ise saç tarağının geniş fırçalı olanını seçmelisiniz.

blank

Çok kısa saçlara sahip olankişiler ise normal saç tarağını tercih etmeleri gerektirmelidir. Yanlış saç taraklarını kullandığınız taktirde saçlarınızda kırılmalar meydana gelebilir. Bu görüntüde bayağı bir kötü sonuç elde etmiş olacaltır. Bu yüzden saç tarağı seçer iken saçlarınız için en ideal olanı seçmelisiniz. Geniş aralıklı saç fırçalarının kullanımı ve temizlenmesi çok kolaydır. Yüzeyindeki lastiklerde delikler olduğu için havalandırmalı fırçalar da denir. Kıllarının uçları topludur. Bu tür fırçalar saç spreyi kullananlar içindir. Büyük yuvarlak fırçalar ise düz saçlar için kullanılması idealdir. Düz saçlara sahip olan kişiler büyük yuvarlak saç fırçalarını tercih etmelidir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com