«

»

 

Şampuanlar

Herkes, sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmayı ister. Tabi ki sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmak için çeşitli yollar vardır, burada en önemli etken şampuan seçiminin önemi’ dir. Saçınız canlıdır, ve nefes alır. Her insanın farklı olduğu gibi farklı saç tipleride vardır. Örnek vermek gerekir ise yağlı saçlara ayrı bir şampuan kullnaılmalıdır. Kuru olan saçlara ise farklı bir şampuan kullanılmalıdır. Normal saçlar için olan normal saçlar için üretilmiş şamuanları kullanmalıdırlar.

blank

Yağlı bir saça sahip iseniz yağlı saçlar için özel olarak üretilmiş ünlü markalara ait olan şampuanları kullanmalısınız. Şampuanınızı sürekli olarak değiştirmemeye özen göstermelisiniz. Sürekli değişen şampuanlar saç üzerinde olumsuz sonuçlar yaratabilmektedir. Bu yüzden en fazla 3, ay yada 6 ay dışında şampuan değiştirmemeye özen gösterin. Kuru saçlara sahip olan kişiler aslında kuru saçları ile çok sıkıntıya düşerler kuru olan saçlara şekil vermek çok zordur. Bu yüzden kurumuş olan saçlarınız için 2’si bir arada şampuan kullanmayı tercih etmelisiniz. 2’si bir arada şampuan kullanır iken yanında ayrı olarak saç kremi kullanmaya özen göstermelisiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com