«

»

 

SÜTYEN

Bayanların ve genç kızların olmazsa olmaz sütyenler çok önemlidir. Her bayan nasıl ki dış görünüşüne çok önem versede aslında iç giyimine de aşırı derce önem vermektedir. Bayanlar genelde dış görünü sayesinde kendini iyi yada kötü hissedebilir. Bu yüzden her ne kadar çok dış giyim önemli ise iç giyime de bayanlar çok önem vermektedir. İç giyiminiz ne kadar çok kaliteli ve güzel  özel kumaşlardan üretilir ise o kadar çok iş çamaşırlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Bayanlar genel olarak kendilerine en doğru sütyeni seçmelidirler.

Göğüs bedeninizi çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Göğüs bedeninizi bildiğiniz andan itibaren artık size en uygun sütyeni tercih etmiş olacaksınız. Öncelikle büyük yapılı göğüslere sahip iseniz normal ve dolgu kalıplı sütyenlerden uzak durmalısınız. Büyük göğüslere sahip olan bayanlar daha çok toparlayıcı sütyenleri tercih etmelidirler. Küçük göğüslere sahip olan bayanlar boş kap sütyenleri tercih etmemelidirler. Daha çok iç, dolgulu sütyenleri tercih etmeniz durumunda küçük göğüslere sahip olan bayanlar daha rahat edecektir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com