«

»

 

Temizleme Pedi

Bir çok bayanların tercihi olan silikon pedler çok daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Cildinizdeki kan dolaşımını daha çok artırmak için ve cildinizi derinlenmesine temizlemek için cildinizde oluşan fazla yağı ve ölü hücreleri atmak için cilt temizleme pedleri cildiniz için çok uygun olacaktır. Cilt temizleme pedleri diğer pedlere göre daha çok kullanışlıdır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyor iseniz mutlaka ünlü markalara ait olan temizleme pedlerini satın almalısınız.

Silikon pedler, Silikon Yüz Temizleme pedi tamamen silikon yumuşak malzemeden yapılmış. Ciltteki fazla yağı ve kiri temizlemeye yardımcı, ayrıca yüzdeki kan dolaşımını arttırıcı etkisi vardır. Yani silikon ped ile yüzümüzü hem derinlemesine temizleyip hem de kan dolaşımını hızlandıra biliyorsunuz. Peki silikon pedler nasıl kullanılır. Sikikon pedleri önce ılık su ile iyice ıslatın ancak suyun soğuk olmaması gerekmektedir. Ilık su ile silikon pedini iyice ıslattıktan sonra cilt temizleme jelini silikon pedin üzerine sıkın ve hafif hafif hareket ile silikon pedini cildinize uygulayın. Kullanımı çok kolaydır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com