«

»

 

Tırnak Bantları

Son dönemlerde herkesin tercihi olan tırnak bantlarının kullanımı adeta çok kolaydır. Uzun olan tırnaklarınıza yada kısa olan tırnaklarınıza özel olarak üretilmiş tırnak bantları mevcuttur. Özel olarak üretilmiş desenli rengarenk tırnak bantlarını set halinde satın alarak tırnaklarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Tırnak bantları her daim tırnaklarımızda süslü görünümlerden dolayı bizlerin havasını değiştirmektedir. Tırnak bantları çoğu bayan tarafından tercih edilmektedir. En çok tercih edilen tırnak bantları tırnak cilalarının daha üstünde kullanılmaktadır. Uygulanması tamamen kolay olan tırnak bantları nasıl uygulanmaktadır.

Öncelikle tırnak bantlarının set halinde olan istediğiniz renklerini ve desenlerini alabilirsiniz. Aldığınız tırnak bantlarını tırnaklarınıza uygulamak için öncelikle tırnaklarınıza renksiz olan tırnak cilasını sürün ve ardından hemen tırnak bantlarını yapıştırın. Tırnak bantlarının ardına uyguladığımız tırnak cilasının nedeni ise tırnaklarımızda tırnak bantları daha düzgün ve doğal durmasıdır. Ellerimiz suya girdiğinde tırnak bantları tırnaklarımız dan kaymaması için tırnak bantlarını kullanmadan önce tırnaklarımıza renksiz tırnak cilası uygulayabilirsiniz. İster iseniz renksiz tırnak cilasını tırnaklarınıza uygulayamaya bilirsiniz. Tamamen size kalmıştır. Tırnak bantlarının kendinden yapışkan özelliği vardır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com