«

»

 

Tonik

Tonikler cilt temizliğinde kullanılan özel losyonlardır. İçinde arındırıcı ve rahatlatıcı özellikler taşıyan maddeler vardır. Bunun yanında antiseptik özelliğe de sahiptir. Tonikler gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek, arındırmak ve canlandırmak için kullanılır. Aynı zamanda ciltteki gözenekleri sıkılaştırır, ölü hücrelerden kurtulmayı ve cildi sıkılaştırmayı sağlar. Bakımına önem veren hem erkekler hemde bayanlar cilt temizliği için mutlaka tonik kullanırlar. Toniklerin her çeşidi bulunmaktadır. Her çeşidi olan tuniklerin ayrı ayrı görevleri vardır.  Çeşitleri olan tonik vardır.

blank

Çeşitleri olan toniklerin her birinin farklı olmak üzere özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle tonikleri normal olarak kişiler cildine uygular. Tonik cildin kirden arınmasını sağlar ve cildi temizler aynı zamanda ciltde oluşan ölü hücreleri yenilemesine yardımcı olur. Ciltde oluşan gözenekleri küçültmek için toniklerin çok iyi görevleri vardır. Görevleri olan tonikler ciltde çok güzel görünümler meydana getirir. Cilt sorunlarını yok etmek için kullanılan tonikler çok işe yaramaktadır. Ancak tonik alır iken dikkat etmeniz gereken hususlarda vardır. Cildinize uygun olan tonikleri almaya özen göstermelisiniz.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com