«

»

 

Traş Bakım

Tıraş, çoğu erkek için daha genç, daha yakışıklı ve temiz görünme anlamını taşırken, aslında cilt bakımı için de büyük önem taşımaktadır. Tıraş öncesi bakım gibi tıraş sonrası bakım da önem taşır. Birçok erkek dezenfektan olsun diye kolonya ya da alkollü after shave kullanır; bu cilde faydadan çok zarar verir. Çünkü alkol hücre öldürücü etkisi ile tıraşta meydana gelen olası kesiklerin iyileşmesini geciktirir. Bu yüzden tıraş sonrası bakım çok önemlidir.

blank

Bakımına önem veren erkekler daha çok genç ve bakımlı görünmek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak Tıraş sonrası bakımı ve tıraş öncesi bakımı çok önemlidir. Tıraş öncesi bakım ise cildi tahrişe karşı koruyacak olan bakım ürünleri vardır. Tıraş öncesi bakımı için tıraş olmadan önce cildi tahrişe karşı koruyacak bakım ürününü kullanmanız gerekmektedir. Tıraşdan önce bakım ürünleri cildi tahrişden korur ve cilde gelebilecek zararları önler. Tıraş sonrası bakımı ise cildi nemlendirici içeren ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Cildi nemlendirmek için gerekli olan tıraş sonrası bakım kremini kullanmanız gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com