«

»

 

Vücut Kremi

Bir çok kişi vücut kremlerini kullanmayı sever ancak vücut kremleri kullanır iken dikkat etmemiz gereken kurallarda vardır. Örnek olarak vücudunuzun çok yağlı bir yapısı var ise yoğun vücut kremlerinden uzak durmalısınız. Vücudumuz zaman zaman nem oranını kaybeder vede vücudun nem oranını doğru bir şekilde tutmak ise tamamen sizlere kalmıştır. Özellikle herkes duştan sonra vücut kremlerini kullanmaktadır. Evet duştan sonra mutlaka vücut kremleri kullanılır. Ancak duşa girmedende vücudunuzun ihtiyacı olan nem oaranını vücut kremleri ile karşılayabilirsiniz. Günümüzde ünlü markalara ait olan bir çok vücut kremleri bulunmaktadır.

blank

Kaliteli ve ünlü markalara ait olan vücut kremlerini aldığınız taktirde artık vücudunuzun nem ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Öncelikle vücut kremi almadan önce vücudunuzu çok iyi tanımalısınız. Kuru bir vücuda sahip iseniz yağ yapısı olan vücut kremlerini tercih etmelisiniz. Yağ yapısı fazla olan vücut kremleri kuru olan vücudunuza daha iyi gelecektir ve anında bakım yapacaltır. Normal bir vücuda sahip olan kişiler ise normal yapılı vücut kremleri tercih etmelidirler.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com