«

»

 

Vücut Peelingi

Peeling yapmak, cildinizi ölü hücrelerden arındırır ve cildinizin parlaklaşıp, pürüzsüzleşmesini sağlar. Cildinizin parlamasını istiyorsanız, düzenli olarak peelinginizi yapmayı ihmal etmemelisiniz. Vücut Peelingi her bakımına önem veren kişiler için önemlidir. Özellikle duşa girdiğiniz zaman vücudunuza peeling yaptığınız andan itibaren daha canlı ve daha parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizin iyiliği için her daim Vücut Peelingi yapmayı ihmal etmemelisiniz. Peki Vücut Peelingi ne işe yarar? Vücut Peelingi vücut üzerinde oluşmuş ölü hücreleri atar ve cildi yeniler cildin nefes almasını sağlar.

blank

Vücut Peelingi düzenli kullanıldığı taktirde vücudu pürüzsüz bir hale getirir. Ve vücut da oluşan olumsuz etkileri yok eder ve vücudu sakinleştirerek vücudunuzu korur. Yüz Vücut Peelingi her açıdan çok önemlidir. Bir çok bayan yüzünü peeling ile arındırıyor. Yüz bölgeside vücut kadar önemlidir. Yüzümüzde oluşabilecek ölü hücreleri tamamen yok etmek için yüz peelingi çok önemlidir. Yüz ve vücudunuza peeling yapmak için gerekli olan malzemeler, Peeling özellikli temizleyici, Vücut fırçası, lif, kese ya da kese eldivenleri. Ponza taşı, Vücut losyonu.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com