«

»

 

Yüz Bakım

Yüz bakımı kişi için çok önemlidir. Bakımlı olmanın sırrı yüz bakımından geçmektedir. Yüzünüz için en iyi bakımı yapmak için doğal yöntemler ile hazırlanmış bakım maskelerini yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüz bakımı için nemlendirici kremler kullanılmaktadır. Ancak herkesin yüzü ve cildi aynı değildir. Kimisinin yüz bölgesi yağlı, kimisinin ise kuru, Kiminin de karma bir cildi vardır. Cildinizi iyi tanımanız gerekmektedir. Yağlı bir cilde sahip olan kişiler çok yağ ve nem içeren yağlı nemlendirici kremlerden uzak durmalıdır. Bazı kişiler nemlendirici kremlerin yapısını sevmeyebilir.

blank

Örnek olarak bazı nemlendirici kremler aşırı derece yağ içermektedir. Ve yüzümüze sürdüğümüz taktirde yüzümüz kremin yağını fazla emmeye bilmektedir. Bu yüzden cildimiz yapış yapış ve yağlı bir görünüm verir. Bu görünümü yok etmek için yağlı olan cildinizin nem ihtiyacını karşılamak için normal jel kremler vardır yağ yapısı az olan jel kremleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Karma cilde sahip olanların yüzlerinde makyaj pek fazla durmaz ve bu durumda üzücü sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Karma cilde sahip olanlar normal yüz bakım maskeleri kullanabilir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com