«

»

 

Yüz Kremi

Nemlendirici yüz kremleri cildin üzerinde ilk olarak ince bir tabaka oluşturur ve bu tabaka sayesinde ciltteki suyun buharlaşmasını engelleyen maddelerin cildin içine olan temasını engeller. Bunla birlikte cilt ideal nem seviyesine ulaşır ve su tutucu ajanlar bizlere güzel bir görünüm kazandırarak makyajdan da yüzde 100 verim almamızı sağlarlar. Yüz kremlerinin çeşitli olanı vardır. Örnek olarak gece için kullanılan gece kremlerinin özellikleri farklıdır. Gündüz için kullanılan yüz kremlerinin ayrı bir özelliği vardır.

blank

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyor iseniz muklata cildinize yüz kremi sürmelisiniz. Yüz kremleri yüzün gerekli olan nem ihtiyacını karşılar. Ve ciltte oluşabilecek tüm sorunları onarmaya yardımcı olur. Kuru bir cilt yapısına sahip iseniz kuru olan cildinizi nemlendirmek için düzenli olarak gece ve gündüz olan yüz kremlerini yüzünüze sürmelisiniz. Yağlı bir cildiniz var ise yağlı olan cildiniz için özel geliştirilmiş olan yüz kremlerini tercih etmelisiniz. Çok yağ ve nem içeren yüz kremlerinden uzak durmalısınız. Çok yağlı cilde sahip olan kişiler mutlaka yağ yapısı az olan yüz kremi kullanmalıdır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com