«

»

 

Yüz Nemlendirici

Yüz nemlendiriciler cilt hücrelerinde yeni su kanallarının oluşumunu harekete geçirirerek 24 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlar. Yüz nemlendirici kremlerin yüzde büyük bir onarımı vardır. Ne yazık ki cildimiz hava değişikliklerinden dolayı nemini kaybeder ve cildimiz kurumaya döner cildimizin nem ihtiyacını karşılamak için yüz nemlendirici kremlerini tercih etmelisiniz. Yüz nemlendirici kremlerin ciltde olan özellikleri daha fazladır. Kuru olan cilt tipleri için daha yoğun nem içeren yüz nemlendirici kremlerini satın almalısınız.

Kuru cildinizi anında onararak nem kazandırır ve yüzünüzdeki kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. Kuru ciltler için özel olarak yapılan yoğun nem sayesinde cildiniz gün boyu nemini kaybetmeden ışıl ışıl parlar ve cildiniz istediği nemi anında alarak onarılmaya yeterli olacaktır. Yağlı bir cilde sahip olan kişiler ise yoğun nem içeren kremlerden uzak durmalıdır. Ypğun nem içeren kremler yağşı ciltte olumsuz etkiler verir. Bu sayede istenmeyen görüntüler ortaya çıkacaktır. Bu yüzden yağlı olan cildiniz için yağ yapısı az olan hatta yok denile bilecek kadar az olan nemlendirici kremleri yağlı cildinize uygulayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com