«

»

 

Yüz Sabunu

Yüz sabunları cilt bakım uzmanlarına göre o kadar çeşitli ürün olmasına rağmen en etkili yüz temizleme ürünü sabun içermeyen sabunlardır. Sabunların zararlı olduğu son dönemde konuşulan konulardan. Sabun, asitle bazın tepkimesi sonucu elde edilen bir tuzdur. Cilde iyi gelmeyen sabunlarda bu oranlar tutturulamaz ve kalitesiz maddelerle yapılır. pH 5.5 değerinde ki sabunlar cildin üzerindeki koruyucu maddeyi bozmayacaklarından cilde zarar vermezler. Yüz sabunlarını her diam çok önemlidir.

blank

Bazı yüz sabunları yoğun bir şekilde istenmeyen katkılar içerir ve bu sonuçda iç açıcı olmaz bu yüzden sabun kullanır ve sabun satın alır iken çok önemli noktara dikkat etmemiz gerekmektedir. Sabun kullanır iken sabunun doğal ve bitkisel olmasına özen göstermeniz gerekir. Ucuz ve kalitesiz sabunlar cildimizde kuruluğa yol açar ve cildinizde pullanmalar meydana gelebilir. Bu yüzden yüz sabunu alır iken yüz sabunlarının doğal ve bitkisel olmasına çok özen göstermelisiniz. Her sabah ve akşam sabunları cildimize düzenli bir şekilde uygular isek sabunlar cildimizin güzelliğini ortaya çıkarır. Günümüzde leke giderici sabunlarda vardır. Cildiniz için hangi sabunu kullanmak istediğiniz tamamen size kalmıştır.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com