«

»

 

Yüz Temizleme Fırçası

Yüz temizleme fırçası cildinizi ölü cilt hücrelerinden temizlemek, lekelerin görünümünü azaltmak ve daha yumuşak olmasını sağlamak istediğinizde kısa sürede etkili bir çözüm etki eder. Bir çok bayanlar yüz temizleme fırçasını tercih etmektedir. Yüz temizleme fıtçaları yüzde oluşabilecek olumsuz etkileri yok eder ve cildin hava almasını sağlar ciltde ölü hücreleri yok etmeye yardımcı olur. Yüz temizleme fırçası kullanan bayanların dikkat etmesi gereken kurallar vardır. Öncelikle yüz fırçası kullanmadan önce yüzünüzü iyi tanımanız gerekmektedir.

blank

Yüzünüzü iyi tanıdığınız taktirde yüzünüz için kaliteli ve bildiğimiz markalara ait olan yüz temizleme fırçalarını satın almaya özen göstermelisiniz. Ucuz yollu satılan yüz temizleme fırçalarını satın almaktan kaçının. Daima kendi bildiğiniz kaliteli yüz temizleme fırçalarını almayı tercih etmelisiniz. Manuel yüz temizleme fırçaları, kılları yumuşak olduğu sürece kuru cilde uygulanır. Pille çalışan fırçaları kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatını okuyun. Her kullanımdan sonra fırçanızı temizleyin. Temizlerken beyaz sabun ve su kullanabilirsiniz. Fırçanız tam olarak kurumadan tekrar kullanmayın. Fırçanızı tam olarak kurtmayı ihmal etmeyiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com