Nasıl Bir İş ?Milyonlarca kişi Avrupa Networking kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Avrupa Networking’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Avrupa Networking sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin ve kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Avrupa Networking dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen tıkla!

Hemen girişimci olup özel indirimli fiyatlardan yararlanarak ürünlere sahip olun!

Milyonlarca kişi Avrupa Networking kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Siz de Avrupa Networking kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Avrupa Networking’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Yüksek kalite ürünlerle harika görünmek çok kolay!

Avrupa Networking’in 10.000’den fazla geniş ürün yelpazesi ile yüksek kaliteli Kadın & Erkek & Çocuklar için özel iç giyim, ev giyim, çorap, Spor &Outdoor ürünleriyle, birbirinden özel Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakım ürünleriyle ve Parfümleriyle kendinizi harika hissedin!

Katıldığınız andan itibaren para kazanın!

Avrupa Networking girişimcisi olarak size özel indirimlerle urun satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Avrupa Networking ile eğlenceye dahil olun!

Avrupa Networking’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin, Birbirinden keyifli toplantı eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslaralarsa seyahatler ve etkinliklere katılmak şansını da yakalayın.

Doğrudan Satış ve Çok Katlı Pazarlama (MLM) Nedir?

Doğrudan satış, ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Serbest girişimciler ürünlerin tüketicinin evinde, iş yerinde, internet üzerinden veya girişimciye ait başka bir platformda tanıtımını yaparak ürünlerin doğrudan satışını gerçekleştirir.

Çok katlı pazarlama ise doğrudan satış sisteminin geliştirilmiş bir türüdür. Girişimciler iki farklı faaliyetleri neticesinde kazanç elde ederler; bunlardan birincisi, şahsi olarak yaptıkları satışlardan doğan getiri; %30 ila %50 oranında, diğeri de uygulanan tasarıya göre, ekiplerine kaydettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kaydettiklerinin satışlarından doğan kazanç. Bu nedenle çok katlı pazarlama, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansı sunmaktadır.

Doğrudan Satış Avantajları Nelerdir?

  • Doğrudan satış sitemi girişimcilere esnek çalışma imkânı ve ek gelir sağlama verir.
  • Doğrudan satış yapmak için sermayeniz olmasına gerek yoktur.
  • Girişimcilerin öz geçmişlerine (eğitim düzeyi, diploma vs.) bakılmaksızın kişilere kendi potansiyellerini fark etmeleri için bir imkân sunar.
  • Girişimciler farklı eğitimlerle desteklenerek kişisel gelişime katkıda bulunur.
  • Tüketicilere perakende mağazacılığından farklı olarak daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere erişebilme imkânı sunar.
  • Girişimci, pazarlama planı yapar, promosyon aktiviteleri organize eder, bütçe yönetir, takım yönetir yani gerçek anlamda bir iş sahibi gibi hareket ederek kendi yönetim becerisine katkıda bulunur.
  • Girişimciler kendi satış ekiplerini (alt ekip) oluşturmaları için teşvik edilir, böylece iş sahibi; gerçek, ulaşılabilir, dokunulabilir hedeflere bir takım ile yürür ve kazancına katkıda bulunur.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan yüksek kaliteli Doremi ve Miorre markalı iç giyim, ev giyim, Spor &Outdoor ve çorap ürünlerine sitemizden sahip olup, katalog üzerinden satarak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, birbirinden özel Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakim ürünleri ile eşsiz kokulu parfüm ve ev ürünlerini katalogdan satarak para kazabilirsiniz.

Kime Satacağım?

Toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşterinizdir. Akrabalarınıza, Komşularınıza, arkadaşlarınıza her evin temel ihtiyacı olan tüm ürünlerimizi satabilirsiniz. Tüm çevreniz, tüm tanıdıklarınız sizin potansiyel müşterinizdir.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes satıcı olabilir. Esnek çalışma saatleriyle kendi işinizin patronu olabilir, cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız…

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking girişimcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes girişimcimiz olabilir.

0216 420 09 66 numaralı telefonumuzu arayarak ya da www.avrupanetworking.com adresinden “Girişimcimiz Olun” formunu doldurarak kayıtlı satıcımız olabilirsiniz.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50’ye varan kar marjları veriyoruz. Fiyatlı kataloğumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.
Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Nasıl Üye Olabilirim?

İnternet sitemizden üye olmak için ana sayfada sağ üstte yer alan Girişimci Ol sekmesine tıklayın.

Eğer sistemimize dâhil bir başka kişinin referansıyla üye olacaksınız açılan formda Sponsor Kodu kısmına referans girişimci kodunu yazın. Böylece o kişinin alt üyesi olarak sistemde kaydınız açılmış olacaktır. Sponsor Kodu kısmını boş bırakırsanız doğrudan şirkete bağlı olarak üyeliğiniz onaylanır.

Sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde girişimci kayıt formuna yazmaya devam edin. Formu doldururken adres bilgilerinizi sıralamaya uygun şekilde yazın. Mahalle, Cadde, Sokak, Kapı No, Daire No sıralamasında yazarsanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması daha kolay olacaktır.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibin satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir.

Nasıl Alt Üye Ekleyebilirim?

Alt üye eklemek için hesabınızda ana sayfada sağ üstte yer alan Alt Üye Ekle butonuna basın. Açılan formda Sponsor Kodu kısmında otomatik olarak sizin girişimci numaranız çıkacaktır. Alt üye olarak ekleyeceğiniz kişinin bilgilerini doğru bir şekilde sisteme girmeye devam edin. İlgili tercihleri de yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıkladığınızda üyelik bilgileri kişinin cep telefonuna gönderilecektir.

Ya da birinin alt üyesi olarak girişimci olmak isteyen kişi Girişimcimiz Olun kısmından Sponsor Kodu numarasına alt üyesi olmak istediği kişinin girişimci numarasını yazarak üyelik oluşturabilir.

blank

Kazandıran Link ile Daha Çok Kazanın!

Nasıl mı? Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkin sonuna 7 haneli girişimci numaranızı boşluk bırakmadan yazmak ve oluşan linki olabildiğince çok yerde paylaşmak. Daha çok üye yapın, daha çok kazanın.

https://www.avrupanetworking.com/login/?ref=

Ayrıca, siteye giriş yaptığınızda aşağıdaki alanda kırmızıyla işaretli yere bastığınızda kazandıran linkinizi kopyalamış olursunuz ve yeni üyelerinizle bu linki paylaşarak, kendi alt ekibinizi büyütebilirsiniz.

blank

Ekibimin satışından kazancım ne olacak?

Avrupa Networking Girişimci Kitapçını okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz ve Avrupa Networking kazanç planı tablosunu inceleyebilirsiniz. Girişimci Kazanç Planında belirtilen ve prim kazanılabilmesi için girişimci tarafından bir ay içinde verilmesi gereken sipariş tutarı 160 TL’dir. Promosyondan alınan ürünler, kargo ve katalog bedelleri prim sistemine dahil edilmeyecektir. %21 Prim Grubu’nda Yer alan girişimciler her ayın 7. gününe kadar kişisel siparişlerini vermek zorundadır.

Hak Ettiğim Primleri Ne Zaman ve Nasıl Alacağım?

Avrupa Networking Kazanç Planında belirtilen oranlarca prim hesaplaması yapılacaktır, girişimcinin prim hakkedişinin olması için çalışma kitapçığında belirtilen girişimci yükümlülüklerini yerine getirmesi gerekmektedir. Hak ettiğiniz primlerinizin toplamı 100 TL’yi aştığında ve ay içerisinde en az 160 TL kişisel sipariş verdiğinizde ayın 1 – 10’u arasında kendi adınıza kayıtlı olan IBAN numaranızı mh@avrupanetworking.com adresine göndermeniz halinde, ilgili ayın 10-15. günü arası hak edişlerinizi hesabınıza yatırmaktayız.

alıntı: www.avrupanetworking.com


Ücretsiz Kataloğa Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
blank

Buradan başvuru formunu doldurarak katalog talebinde bulunabilirsiniz.


Avrupa Networking Hakkında

Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır. Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine sahip yeni makine yatırımları yapılarak, ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başarmıştır. Yine bayan ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış, var olan konumunu çok daha iyi yerlere taşımayı başarmıştır. Yeni makine yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren bayan ince çorap ve seamless boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahaneyi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, Safyün markasıyla 1995 yılında üretmeye başladığı %100 ve %75 yün iç giyim ürünlerini ve korseleri piyasaya sunmuştur. Safyün markamız, zorlu testlerden titizlikle geçerek en iyi kalite ile güven garantisini sağlayabilmiş ve Woolmark kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Thermatech markası ile piyasaya sunmuş olduğumuz termal içlik ürünlerimiz, kalite ve üretim teknolojisi ile kış mevsimlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almayı başarmıştır.

Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş. piyasaya çok öncelerden sunmuş olduğu ürünleri 2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır. Miorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre; gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş. markasıdır.

Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş. üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte, kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

alıntı: www.avrupanetworking.com


Ücretsiz Kataloğa Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
blank

Buradan başvuru formunu doldurarak katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.