NASIL BİR İŞ ?

 

NASIL BİR İŞ ?


Avrupa Networking Hakkında

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır. Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine sahip yeni makine yatırımları yapılarak, ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başarmıştır. Yine bayan ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış, var olan konumunu çok daha iyi yerlere taşımayı başarmıştır. Yeni makine yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren bayan ince çorap ve seamless boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahaneyi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, Safyün markasıyla 1995 yılında üretmeye başladığı %100 ve %75 yün iç giyim ürünlerini ve korseleri piyasaya sunmuştur. Safyün markamız, zorlu testlerden titizlikle geçerek en iyi kalite ile güven garantisini sağlayabilmiş ve Woolmark kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Thermatech markası ile piyasaya sunmuş olduğumuz termal içlik ürünlerimiz, kalite ve üretim teknolojisi ile kış mevsimlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almayı başarmıştır.

Avrupa Tekstil piyasaya çok öncelerden sunmuş olduğu ürünleri 2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır. Miorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre; gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte, kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

alıntı: www.avrupanetworking.com


Ücretsiz Kataloğa Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
blank

Buradan başvuru formunu doldurarak katalog talebinde bulunabilirsiniz.


NASIL BİR İŞ ?

—————————————

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan bayan ince külotlu çorap ve taytları, Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile bunların yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?

Kime Satacağım?

Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız …

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

0216 – 420 0 966 numaralı telefonumuzu arayarak ya da www.avrupanetworking.com adresinden “Temsilcimiz Olun” formunu doldurarak kayıtlı satıcımız olabilirsiniz.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;

150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL

300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.

3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Nasıl Üye Olabilirim?

 • İnternet sitemizden üye olmak için ana sayfada Temsilcimiz Olun sekmesine tıklayın.
 • Eğer sistemimize dâhil bir başka kişinin referansıyla üye olacaksınız açılan formda Referans Temsilci Kodu kısmına kişinin temsilci numarasını yazın. Böylece o kişinin alt üyesi olarak sistemde kaydınız açılmış olacaktır.
 • Referans Temsilci Kodu kısmını boş bırakırsanız doğrudan şirkete bağlı olarak üyeliğiniz onaylanır.
 • Sizden talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde temsilci kayıt formuna yazmaya devam edin.
 • Formu doldururken adres bilgilerinizi sıralamaya uygun şekilde yazın. Mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no sıralamasında yazarsanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması daha kolay olacaktır.

Şifremi Unuttum?

 • Şifrenizi unuttuysanız ana sayfada Temsilci Girişi‘nin hemen altında yer alan Hesabıma Erişemiyorum kısmına tıklayın.
 • Şifrenizi sms olarak almak için; açılan sayfada sol tarafa temsilci numaranızı ve sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızı yazın. Şifremiz Sms Olarak Gönder butonuna tıkladığınızda şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Eğer şifrenizi e-posta yoluyla almak istiyorsanız sağ tarafa temsilci numaranızı ve kayıtlı e-posta adresinizi yazın. Şifremi E-Posta İle Gönder butonuna tıkladığınızda şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Temsilci Numaramı Unuttum?

 • Temsilci numaranızı hatırlamıyorsanız ana sayfada Temsilci Girişi‘nin hemen altında yer alan Hesabıma Erişemiyorum kısmına tıklayın.
 • Açılan sayfada Temsilci Numaramı Unuttum kısmında yer alan formu doldurun.
 • Temsilci numaranızı sms olarak almak istiyorsanız sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi sol taraftaki alana yazın. Temsilci Numaramı Sms Olarak Gönder seçeneğine tıkladığınızda bilgileriniz en kısa sürede cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Eğer temsilci numaranızı e-posta ile almak istiyorsanız sağ taraftaki alana sistemde kayıtlı bilgilerinizi yazın. Temsilci Numaramız E-Posta Gönder seçeneğine tıkladığınızda temsilci numaranız e-posta adresinize gönderilecektir.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 5 Nesil alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir. Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır.

Nasıl Alt Üye Ekleyebilirim?

 • Alt üye eklemek için hesabınızda ana sayfada bulunan Alt Üye Ekle butonuna basın. Açılan formda Referans Temsilci Numarası kısmında otomatik olarak sizin temsilci numaranız çıkacaktır. Alt üye olarak ekleyeceğiniz kişinin bilgilerini doğru bir şekilde sisteme girmeye devam edin. İlgili tercihleri de yaptıktan sonra Gönder butonuna tıkladığınızda üyelik bilgileri kişinin cep telefonuna gönderilecektir.
 • Ya da birinin alt üyesi olarak temsilci olmak isteyen kişi Temsilcimiz Olun kısmından Referans Temsilci numarasına alt üyesi olmak istediği kişinin temsilci numarasını yazarak üyelik oluşturabilir.

Kazandıran Link ile Daha Çok Kazanın !

Nasıl mı ? Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkin sonuna 7 haneli temsilci numaranızı boşluk bırakmadan yazmak ve oluşan linki olabildiğince çok yerde paylaşmak.
Daha çok üye yapın, daha çok kazanın.
https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=

Üyelerimin satışından kazancım ne olacak?

1.Nesil üyelerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini size prim olarak veriyoruz.
Örnek: Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı.
100 TL X 10 üye = 1.000 TL – Kazancınız % 5 = 50 TL

Üyelerinizin üyeleri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız. Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır.
Örnek: 1.nesil üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun.
Toplamda 100 ad. 2.nesil alt üyeniz bulunacak.
Bu ikinci nesil üyelerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 10.000 TL olacak.
Sizin kazancınız % 4 yani 400 TL.

2.Nesil üyelerinizin alt üyelerinin satışından % 3 prim kazanacaksınız.
Bir önceki örnekte 100 ad. 2.nesil üyenizin olduğu örneği vermiştik.
Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun.
Böylece 100 x 10 = 1.000 3. Nesil üyeniz olacak.

Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL = 100.000 TL % 3 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız % 3 = 3.000 TL olacak.

3.Nesil üyelerinizin alt üyelerinden yani 4.nesil üyelerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

4.Nesil üyelerinizin alt üyelerinden yani 5.nesil üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

Böylece toplamda her ay elinize 5.000 TL’den fazla para geçebilir.

* Promosyondan alınan ürünler, kargo ve katalog bedelleri prim sistemine dahil edilmeyecektir.

Nasıl Sipariş Verebilirim? Günlük Promosyonlu Kampanyalardan Nasıl Faydalanabilirim?

0216 – 420 0 966 numaralı santral telefonumuzu arayarak, 0216 – 420 0 965 numaraya faks çekerek, www.avrupanetworking.com web sitemizden temsilci girişi yaparak ya da siparis@avrupanetworking.com adresimize e-mail göndererek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş vermek için istediğiniz kategorideki ürünü seçin. Açılan ekranda ürün açıklamalarına ulaşabilir, ürün hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve dilerseniz siz de yorum yapabilirsiniz. Ürünün farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarına, ürünün video çekimine de bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan Beden Tablosu da doğru ürünü seçmenizde yardımcı olacaktır.

Stokta var olan ürünler yeşil kutucuklarla gösterilir. Kırmızı kutucuklar stokta olmayan ürünlerdir. Ürün stoğa girdiğinde haberdar olmak isterseniz, istediğiniz bedenin işaretli olduğu kırmızı kutucuğu tıklayın. Açılan uyarıda Haber Ver kısmını onayladığınızda ürün stoğa girdiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Ya da sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu biliyorsanız Sepetim – Hızlı Sipariş kısmına tıklayarak soldaki arama çubuğuna ürünün kodunu yazın. Ürün karşınıza gelince beden, renk ve adet seçimini yaparak ürünü sepete ekleyin.

Eğer siparişlerinizde günlük promosyonlu kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız siparişlerinizi girdikten sonra kampanyayı seçerek size en uygun kampanyalı ürünü sepete ekleyin.

Ürün seçiminiz bittikten sonra sepetinizin sağ alt köşesinde bulunan Satın Al butonuna tıklayın.

Teslimat ve fatura adresini seçip ‘Devam’ a basın, ödeme seçeneklerinde kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme şeklinden hangisini kullanacaksanız onu seçip ‘Devam’ a basın, onay ve ödeme kısmından siparişinizi kontrol edin ve ‘Siparişi Onayla’yın.

Verilen sipariş numarası ile sipariş takibi yapabilirsiniz.

Aldığım ürünleri iade etmek istediğimde ne olacak?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli vs. isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Sipariş kaydınız alındıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Verilen Siparişleri Nereden Kontrol Edebilirim?

Vermiş olduğunuz siparişlerin takibini yapmak için Hesabım sekmesinden Siparişlerim kısmına tıklayın. Açılan sayfada tarih aralığını seçin ve Çalıştıra basın. Siparişleriniz tarih sırasına göre detaylarıyla görüntülenecektir.

Bu ekranda Sipariş Numarasının üstüne tıkladığınızda o siparişin içeriğine bakabilir, Kargo Takip Numarasının üstüne tıkladığınızda ise siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Sipariş Alt Limiti Ne Kadardır?

Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 100 TL’dir. 100TL – 175 TL arası siparişlerinizde kargo bedeli PTT Kargo 6,99 TL, Yurtiçi Kargo 4,99 TL,175 TL üzeri siparişlerinizde Kargo ücretsizdir.

Yeni Üye Kayıt Hediyesi Siparişlerimden Çıkmadı. Sebebi Nedir?

Üye olduktan sonra vereceğiniz ilk siparişte kayıt hediyesini seçmezseniz ya da seçtiğiniz ürün kalmadıysa yeni üye kayıt hediyesi siparişlerinizden çıkmaz. Ancak hediye tutarı sipariş ücretinizden düşmüş olur.

Siparişimde Eksik/Fazla Ürün Çıktı. Ne Yapabilirim?

Siparişlerde eksik ya da fazla ürün çıkması durumunda 216 420 09 66 nolu Çağrı Merkezi numaramız aranarak bildirim yapılmalıdır.

Dilerseniz fazla ürün çıktığında fatura numarasını ve isminizi yazarak, “Faturamda olmadığı halde ürün koliden çıktı” gibi bir ibareyle ürünü tarafımıza Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ürün İade Koşulları Nelerdir?

 • İade süresi teslimat tarihinden itibaren 15 gündür. Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz gönderi yapılır.
 • Değiştirmek istediğiniz ürünü iade prosedürlerine uygun şekilde iade edebilirsiniz. Ürün tutarı cari hesabınıza satış iade faturası olarak yansır ve bir sonraki siparişlerinizden düşer.

İade Kabul Koşulları

 • İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 • Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
 • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
 • Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • İade koşullarına uyan ürünlerin iadesi Hesabım sekmesindeki Kolay İade kısmından yapılır.
 • Açılan ekranda İade Talebi Oluştur butonuna tıklayın.
 • İade etmek istediğiniz ürüne ait doğru faturayı, doğru ürün adını, adet ve iade sebebini seçin ve Ekle butonuna tıklayın.
 • İadeye ekleyeceğiniz başka ürünler varsa açılan sayfadaki formu kullanarak yeni ürün ekleyebilirsiniz.
 • İade edeceğiniz başka ürün yoksa İade Edeceğim Ürünler Bu Kadar butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan İade İşlem Numarası kargo görevlisine belirtmeniz gereken numaradır. İade İşlem Numarası olmayan gönderileriniz kargo yetkilileri tarafından kabul edilmeyecektir.
 • İade işlem numarasının geçerlilik süresi 7 gündür. 7 gün içerisinde kargoya teslim edilmeyen gönderiler için tekrar İade İşlem Numarası alınması gerekir.
 • Aynı koli içerisinde yapılan gönderiler için tek bir iade kodu alınması gerekir. Aynı koli içerisinde birden fazla İade İşlem Numarası olursa, iadeler kabul edilmeyecek ve temsilciye geri gönderilecektir.
 • Sayfada, İade İşlem Numarası’nın altında yer alan Firma Kodu, gönderi kolisinin üzerine yazdığınız takdirde, direkt şirket adresimize yönlendirme yapan, gönderilerinizin tarafımıza daha kolay ulaşmasını sağlayan koddur.

İade Süreci Nasıl İşlemektedir?

İade ürününüz tarafımıza ulaştıktan itibaren ilgili departman yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 15-20 iş günü içerisinde cari hesabınıza satış iade faturası olarak yansıtılacaktır. Yansıtılan tutar verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşülecektir.

Ana Sayfada Hak Ettiğim Prim Tutarını Göremiyorum. Neden?

Alt ekip priminiz aylık olarak hesaplanmaktadır. Bir sonraki aya geçildiğinde sayfada otomatik olarak yeni ayın primleri birikmeye başlar. O ay içerisinde biriken primleriniz her ayın ilk haftası ‘Para Puanlarım’ bölümüne aktarılır.

Geriye Dönük Hesap İşlemlerini Nereden Görebilirim?

 • Geriye dönük hesap işlemlerinizin takibini yapmak için Hesabım sekmesinden Hesap Özetim kısmına tıklayın. Görüntülemek istediğiniz siparişin tarih aralığını seçerek Çalıştıra tıklayın.
 • Açılan sayfada işlem tarihi, işlemin ne olduğu, o işleme ait tutar ve hesap bakiyesi görüntülenir.
 • Belge numarasını tıkladığınızda işleme ait faturanız görüntülenir.

Ekibimin Yapmış Olduğu Satışları, Prim Hak Edişlerimi Ve Para Puan Alacaklarımı Nereden Görebilirim?

Geriye dönük hesap işlemlerinizi Hesabım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

Ekibinizin satışlarını ve size kazandırdığı primleri görüntülemek için Ekibim/Primlerim kısmına tıklayın. Görüntülemek istediğiniz ayı seçin ve Çalıştıra basın. İlgili ayın ekip satış/iade detayları ve size kazandırdığı prim görüntülenecektir.

Ana sayfada sağ tarafta Hak ettiğiniz Prim Tutarı başlıklı bir alan bulunur. O alanda yazan prim hakedişi, içinde bulunan ayın henüz kullanıma açılmamış olan tutarıdır ve bilgi amaçlı orada yer alır. Prim hakedişleri bir sonraki aya yansır. Her ayın 1’inde o rakam sıfırlanır ve yeni ayın primi hesaplanmaya başlar. Geriye dönük prim hakedişini; 50 TL’ nin üzerindeyse, o ay en az bir kere sipariş verdiyseniz ve kendi adınıza ait IBAN numarası varsa nakit olarak alabilirsiniz. 50 TL’ nin altında olan hakedişler bir sonraki ayın 10’una kadar para puan olarak aktarılır. Para puanların son kullanma tarihi ana sayfanızda yer alır. Dilerseniz Hesabım sekmesindeki Para Puanlarım kısmından da geriye dönük para puan detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Prim alacaklarınız her ay ayrı ayrı değerlendirilir. Prim alacakları biriktirilerek toplu olarak Nakit şekilde alınamaz. Nakit prim alacağı sonraki aylara ancak ürün alımı karşılığı devreder.

Örn: Eylül ayında 40 TL, Ekim ayında 45 TL, Kasım ayında 105 TL prim almaya hak kazandınız. Benim primlerim birikti toplamda 190 TL oldu. Hepsini nakit almak istiyorum dediğinizde sistem bunu gerçekleştiremeyecektir. Aralık ayının 10’una kadar yalnızca Kasım ayı prim alacağınız olan 105 TL banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. Diğer aylardaki primleriniz karşılığında yalnızca ürün alımı yapabilirsiniz.

Para Puanlarımı Nasıl Kullanabilirim?

Para Puanlarınızı vereceğiniz siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Para puan kadarında tutar toplam ödemenizden düşer.

Hak Ettiğim Primleri Ne Zaman Ve Nasıl Alacağım?

Hak ettiğiniz primlerinizin toplamı 50 TL’yi aştığında ve ay içerisinde en az bir defa sipariş verdiğinizde ayın 1 – 10’u arasında kendi adınıza kayıtlı olan IBAN numaranızı mh@avrupanetworking.com adresine göndermeniz halinde, ilgili ayın 10-15. günü arası hak edişlerinizi hesabınıza yatırmaktayız.

Örneğin; TR01 2345 6789 0123 4567 8901 2345 67

Prim Alacağım Oluştuğu Ayda Sipariş Veremedim. Primim Silinir mi?

Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği ilgili ayın sonuna kadar silinmez.

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Güncellerim?

Üyelik bilgilerini güncellemek için Üyelik İşlemleri sekmesindeki Üyelik Bilgilerim kısmına tıklayın. Güncelleme yapmak istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazın. Sayfanın sonunda yer alan Güncelle butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Şifremi Değiştirebilir Miyim?

Şifrenizi değiştirmek için Üyelik İşlemleri sekmesindeki Şifre Değişikliği kısmına tıklayın.

Karşınıza çıkan ekrana mevcut şifrenizi yazın. Oluşturmak istediğiniz yeni şifreyi ve tekrar yeni şifreyi girin. Güncelle butonuna bastığınızda şifrenizi güncellenmiş olur.

• Şifre 4 karakterden oluşmalı ve Türkçe karakter içermemelidir.

Siparişimi Kayıtlı Adresimden Başka Bir Adrese Yönlendirebilir Miyim?

Siparişlerinizi kayıtlı adresinizden başka bir adrese yönlendirmek için Üyelik İşlemlerim sekmesinden Kayıtlı adreslerim kısmına tıklayın. Daha sonra Yeni Adres Ekle butonundan adres bilgilerini girerek Gönder kısmına tıklayın. Satın alma esnasında siparişi tamamlamadan önce karşınıza çıkan kayıtlı adreslerinizden yönlendirmek istediğiniz adresi seçerek ürünlerin dilediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

alıntı: www.avrupanetworking.com


Ücretsiz Kataloğa Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
blank

Buradan başvuru formunu doldurarak katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com