Avrupa Networking Üye Olmak


Avrupa Netwoeking uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Miorre şirketi yeni çıkarmış olduğu ürünler sayesinde müşterilerini daha çok memnun etmeye başardı. Miorre temsilcileri nasıl kazanç sağlıyor burada yazacağımız tüm bilgiler sizlere ek gelir sağlayacaktır. Öncelikle gelelim Avrupa networking miorre nasıl üye olabiliriz. Öncelikle hemen sitemize giriş yaparak ilk başta ürünleri inceleyin siz ürünleri incelerken ne kadar kaliteli ve özel kumaş olduklarını anlayabilirsiniz.

Ürünleri inceledikten sonra sitemizde bulanan üye ol kısmını tıklayın ve orada üye olabilmeniz için bir forum çıkacaktır o formu doğru bir şekilde doldurun ve şartları okuyup kabul edin şartları okuyup kabul ettikten sonra artık sizde bir miorre temsilcisi olmuşunuz dur. Üye olmak için kesinlikle bir belge gerekmez ve bir ücret ödemeniz asla gerekmez daha çok üyelik size ek gelir kazandırmış olacaktır. Siteye üye olduktan sonra telefonunuza temsilci kodu gelecektir.

Gelen temsilci kodunu asla silmeyin telefonunuzda mesaj kısmında kalsın yada bir yere not alabilirsiniz temsilci kodu sizin için oldukça önemlidir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra yakın zamanda sizin evinizin adresine kargo ile katalog gelecektir. Katalog evinizin adresine kargo ile gönderilir sizden çok büyük rakamlarda ücret alınmaz sadece 3 tl bir kargo ücreti ile ücret alınır. Katalog elinize geçer geçmez ilk kataloğu siz inceleyin ve katalog dan ilk ihtiyacınız olan ürünleri siz alın kendi aldığınız ürünler size geliş fiyatından gelecektir. Ve hemen hemen kataloğun yarı fiyatına dair bir ücret ödersiniz.

Ek iş isteyen herkes bu işi kendi işi gibi yapabilir çünkü bu işi yapmak çok kolay ve basittir. Sadece yapmanız gereken tek şey hemen çevrenizdeki kişilere ürünleri tanıtarak katalog dan ek gelir kazanabilirsiniz. Sattığınız ürünleri hemen siteye girerek sipariş verebilirsiniz. Ne kadar çok ürün satarsanız ve o kadar çok ek gelir kazanmış olursunuz ve ne kadar ücreti yüksek olan ürün satmış olursanız o kadar çok geliriniz fazla olur zaten müşteriler miorre kataloğuna inceler incelemez hemen ihtiyacı olan ürünlerin siparişlerini size verecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.