Cumartesi Pazar Ek İş


Cumartesi Pazar Ek İş

Birçok kişi aldığı maaşı yeterli bulmadığı için hafta sonu da çalışmak zorunda kalıyor aynı şekilde emekliler, öğrenciler ya da memurlar hafta sonu boş kalan vakitlerini değerlendirmek istiyorlar. Günümüz masrafları düşünüldüğünde ve harcama kalemlerinin sürekli arttığı dikkate aldığımızda ek gelir için çaba göstermek çok mantıklıdır.

Hiç ihtiyacınızın olmaması olmayacak anlamına gelmez bu nedenle her zaman tedbirli olmakta ve birikim yapmakta fayda vardır. Cumartesi Pazar ek iş fırsatları sınırlıdır istediğiniz her işte çalışamazsınız bu işler genellikle çoğun yoğun olan yerlerde ek kişiye ihtiyaç nedeniyle verilmektedir. Hafta içi mesai olduğundan insanlar genellikle haftası sonları dışarılarda gezer ya da diğer işlerini halletmek isterler bu da ayrı bir iş kolu oluşmasına neden olur. Tanıtım, reklam, kampanyalar hafta sonu yapıldığında daha çok etki gösterir durum böyle olunca da ek gelir elde etmek isteyenler için broşür, kartvizit dağıtımı için bir fırsat ortaya çıkıyor. Hafta sonunu değerlendirmek isteyen kişiler bu tarz işlere başvurabilir genellikle öğrenciler başvursa da isteyen herkese dağıtım işi verilir buna benzer anketörlük işi de yapılabilir cumartesi Pazar günleri belirlenen bölgelerde gezerek anketörlük yapabilirsiniz. Alacağınız paralar işe göre değişkenlik gösterir ancak günlük ortalama 100-200 TL ye varan kazanç sağlayabilirsiniz. Bunu iki güne paylaştırdığınızda 400 TL’ye varan ek gelir elde etme şansınız vardır. Cumartesi Pazar ek iş seçenekleri arasında garsonluk, komilik, servis elemanlığı da vardır bunları bir restoran gibi yerde ya da etkinlik alanı gibi yerlerde yapabilirsiniz. Ayrıca stant görevlisi olarak da çok kolay iş bulmak mümkündür organizasyonlarda, etkinliklerde ya da büyük marketlerde tek günlüğü ya da hafta sonu şeklinde çalışma imkanınız vardır.

Ek gelir fırsatlarını en kolay internet üzerinden bulabilirsiniz hangi işte çalışmak istediğinize karar verdikten sonra bölgeniz için internet üzerinden arama yapabilirsiniz. Dilerseniz de çeşitli panolarda ya da bölgelerde ek iş ilanları vardır buralardan da ilgili kişilere ulaşabilirsiniz. Bu tarz işler garanti işlerdir yani paramı alabilir miyim diye düşünmenize gerek yoktur ayrıca sürekli olarak hafta sonları da işe çağırılabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.