«

»

 

Ek İş Olanakları

Ek iş olanakları sandığınızdan çok daha fazla. Yeter ki siz nasıl bulmanız gerektiğini bilin. Müzik dinleyerek bile para kazanabilirsiniz. Bir internet sitesi üzerinden size dinletilen müzikleri değerlendirerek bunu rahatça başarabilirsiniz. Bunu hiç düşünmemiştiniz değil mi? İşte bu yüzden çok iyi araştırma yaparak yola çıkmalısınız. Ancak bu sayede istediğiniz ek işi bulabilirsiniz.

Gözünüz Kulağınız Hep Açık Olsun

Mutlaka dolabınızda artık giymediğiniz ama aynı zamanda da bir türlü elden çıkaramadığınız kıyafetleriniz vardır. Artık bunları satmak için pek çok site kuruldu. Bunlardan birini tercih ederek bu kıyafetlerinizi orada satabilirsiniz. Bu kadar değişik kollardan imkanlar bulmak gördüğünüz gibi basit. Ek iş olanakları size hazır gelmez, siz kendinizi iyi analiz ederek onlara ulaşmalısınız.

Etiketler: ,

“Ek İş Olanakları” için 17 cevap

 1. Yeliz dedi ki:

  Kocaeli Gölcük tersanesi oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 2. Ebru dedi ki:

  Evde yapilabilinecek her turlu isi yapabolirim

 3. Fatma dedi ki:

  Muş merkezde oturuyorum. Her türlü kürdan paketleme, nikah şekeri, kalem vb işleri yaparım. Bilgilendirirseniz sevinirim

 4. Omer dedi ki:

  Yorumunuz

 5. İzmir Karaburunda Oturuyorum.Evde paketleme işi arıyorum.Kürdan,pipet,mandal vs….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu site Avrupa Networking Satis Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698-Süleyman Çelik, 1334697-Fatma Çelik'e Aittir. Avrupa Networking resmi web sitesi değildir.
Copyright © 2012-2020 satis-temsilciligi.com