«

»

 

Ek İş Verenler

Ek iş verenler, size son derece pragmatik bir biçimde yaklaşacaklardır. Sonuçta bu ek iş adı altında verileceği için sizin onların beklentilerini karşılıyor olmanızı isteyeceklerdir ve bu onlara fazlasıyla yetecektir. Bu yüzden de daha sonradan hayal kırıklığına uğramamanız için yapmanız gereken şey öncelikle sizin bir ek işten beklentinizin ne olduğuna karar vermenizdir. Sonrasında ise kendi becerilerinizin farkında olarak ne tarz bir iş yapacağınızı seçmeniz devreye girecektir.

Sizden Beklenilenlerin Farkında Olun

Yapacağınız iş gerçekçi olmak gerekirse işvereniniz için sadece bir iştir siz de sadece onun çalışanlarından birisiniz. Sizin burada kazanacağınız tek şey tecrübedir ve siz de bunun bilincinde hareket etmelisiniz. Ek iş verenler sizden beklentileri ile sizi yorsalar da en sonunda kazançlı çıkan siz olmalısınız.

Etiketler:

“Ek İş Verenler” için 5 cevap

 1. blank Mürüvvet dedi ki:

  Çocuğum hasta olması sebebiyle dışarı işten ayrıldım.Evde paketleme,doldurma,süsleme vs. iş yapmak istiyorum. Afyon

 2. blank semra dedi ki:

  evde fason corap sabun galos paketleme turu evde is yapmak istiyorum izmir karabaglar yesilyurtda ikamet ediyorum enkisa zamanda cevaplarsaniz memnun olurum saygilar.

 3. blank Veliye Akarsu dedi ki:

  Ben bursa oturuyorum annemle yasıyorum vede dışarıda çalışamıyorum evde paketleme farklı seyleyler yapabilirim evde yardımcı olursanız cok mutlu olurum çok ihtiyacım var teşekkür ederim

 4. blank Seren kaya dedi ki:

  Derincede oturuyorum ne iş olursa yaparim

 5. blank Bahar dedi ki:

  Edirne evde paketleme işine ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com