«

»

 

Ek İş Verenler

Ek iş verenler, size son derece pragmatik bir biçimde yaklaşacaklardır. Sonuçta bu ek iş adı altında verileceği için sizin onların beklentilerini karşılıyor olmanızı isteyeceklerdir ve bu onlara fazlasıyla yetecektir. Bu yüzden de daha sonradan hayal kırıklığına uğramamanız için yapmanız gereken şey öncelikle sizin bir ek işten beklentinizin ne olduğuna karar vermenizdir. Sonrasında ise kendi becerilerinizin farkında olarak ne tarz bir iş yapacağınızı seçmeniz devreye girecektir.

Sizden Beklenilenlerin Farkında Olun

Yapacağınız iş gerçekçi olmak gerekirse işvereniniz için sadece bir iştir siz de sadece onun çalışanlarından birisiniz. Sizin burada kazanacağınız tek şey tecrübedir ve siz de bunun bilincinde hareket etmelisiniz. Ek iş verenler sizden beklentileri ile sizi yorsalar da en sonunda kazançlı çıkan siz olmalısınız.

Etiketler:

“Ek İş Verenler” için 5 cevap

 1. Mürüvvet dedi ki:

  Çocuğum hasta olması sebebiyle dışarı işten ayrıldım.Evde paketleme,doldurma,süsleme vs. iş yapmak istiyorum. Afyon

 2. semra dedi ki:

  evde fason corap sabun galos paketleme turu evde is yapmak istiyorum izmir karabaglar yesilyurtda ikamet ediyorum enkisa zamanda cevaplarsaniz memnun olurum saygilar.

 3. Veliye Akarsu dedi ki:

  Ben bursa oturuyorum annemle yasıyorum vede dışarıda çalışamıyorum evde paketleme farklı seyleyler yapabilirim evde yardımcı olursanız cok mutlu olurum çok ihtiyacım var teşekkür ederim

 4. Seren kaya dedi ki:

  Derincede oturuyorum ne iş olursa yaparim

 5. Bahar dedi ki:

  Edirne evde paketleme işine ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu site Avrupa Networking Satis Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698-Süleyman Çelik, 1334697-Fatma Çelik, 2174825-Cihan Özcan, 5377646-Ayfer Özel'e Aittir. Avrupa Networking resmi web sitesi değildir.
Copyright © 2012-2019 satis-temsilciligi.com