«

»

 

Ek Kazanç Yolları

Ek Kazanç Yolları

Birikim yapıp hayalinizdekileri gerçekleştirmek istiyorsanız öncellikle ev ekonomisi oluşturmanız gerekir gerek harcamalarınızda gerekse gelirlerinizde planlı ve programı adımlar atmalısınız. Bazı giderleri kısmanız çok zordur ancak daha çok gelir elde etmek için ek kazanç yolları bulabilirsiniz.

Sağlık, eğitim, kira, gıda, giyim gibi temel giderlerden kaçamazsınız ancak mümkün olduğunca bunları kısabilirsiniz gereksiz harcamalardan kaçının ve araba ya da ev almak gibi hayaliniz varsa mümkün olduğunca da lüks harcamalar da kaçmak sizin yararınıza olacaktır. Günümüzde lüks harcamalara başında elektronik ürünler gelmektedir özellikle cep telefonu, televizyon, bilgisayar gibi ürünler çok sık yenilendikleri için herkesi teşvik etmekte ve daha iyisi daha güzeli anlayışı nedeniyle herkes bir üst modeli almak için çaba gösteriyor. Bu tarz lüks harcamalarda kesinlikle tasarrufa gidilmelidir aldığınız maaştan birikim yapamıyorsanız o zaman evin içerisindeki herkes taşın altına elini sokacak ve ek gelir elde etmek için çaba gösterecekler. Çok basit yollardan ek kazanç sağlamak mümkündür örneğin ev hanımları için ya da öğrenciler, emekliler için evde yapılacak çok sayıda basit iş vardır. Bu işler genellikle kutu katlama, nikah şekeri yapma, boncuk işleme, sabun yapımı, etiketleme, dizme, paketleme, montaj gibi basit işlerdir hiç yorulmadan oturduğunuz yerden bu işleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işler için ilgili firmalarla iletişim kurmanız yeterlidir adresinizi belirttiğinizde firmaya uygun gelmesi haline size sipariş gönderilecektir bu siparişler genellikle bir hafta üzerinden olur. Ben bir kişi çalışacağım diyorsanız tek kişilik malzeme gönderilir ev içerisinde ne kadar çok kişi bu işlere ortak bir şekilde girerse o kadar çok para kazanırsınız. 1 hafta sonrasında işleri teslim edip paranızı alabiliyorsunuz ek kazanç yolları arasında çok çeşitli işler vardır dilerseniz doğrudan satış işine de girebilirsiniz.

İnternet üzerinden ya da gerçek dünyada toptancıdan aldığınız ürünleri al sat yapabilirsiniz. İnternetten bir web sitesi kurarak ya da sosyal medya hesapları üzerinden ucuza getirdiği ürünleri satan çok sayıda insan vardır bu da bir ek kazanç sağlama yöntemidir. Dilerseniz de katalogla satış işine giriş çevrenizdekilere ürün satın kar payı alarak kazanç sağlayabilirisiniz.

Etiketler: , ,

“Ek Kazanç Yolları” için 4 cevap

 1. blank Yasemin dedi ki:

  Ev hanimiyim tam bana gore eve is istiyorum

 2. blank Melek Konacoglu dedi ki:

  Eve iş istiyorum lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Çekmeköy

 3. blank İSMAİL dedi ki:

  Evde ek iş imkanı tam bize göre

 4. blank İSMAİL dedi ki:

  Evde ek iş imkanı tam bize göre evde iş bizim işimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com