Ekstra İşler


Ekstra İşler

Ekstra işler sayesinde aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Borçlarınız giderek artıyorsa ve kenara para koyamıyorsanız sizinde ek gelire ihtiyacınız var demektir. Para kazanmak dışarıdan göründüğü gibi her zaman zor değildir fırsatları değerlendirdiğiniz çok kolay ve sizi hiç yormayacak işlerde de çalışabilirsiniz. Ülkemizde yapılabilecek en kolay işlerin başında katalogla satış işi gelir bu iş için bir tecrübenizin olmasına gerek yoktur.

Çoğu kimse ek iş olarak katalogla satış yapar bunların yanında ev hanımları, emekliler gibi boşta kalan kesimde bu işi asıl iş olarak yapmaya devam etmektedir. Bu iş çok para kazandırdığımız için herkes tarafından yapılır ben şu meslekteyim bana yakışmaz diye bir durum yoktur günümüzde çok sayıda hemşire, öğretmen, memur aile bütçesine katkı olsun diye bu işi yapar. Para kazanmak hem de ticaretle para kazanmak yapılabilecek en güzel işlerin başında gelir. Ekstra işler arasında en mantıklı olan ve en çok kazanç sağlayanı katalogla satış işidir. Nasıl bu işi yapabilirim ya da nereden başlamam gerekiyor diye düşüyorsanız atmanız gereken ilk adım sayfamız üzerinde yer alan ücretsiz üyelik formunu doldurmaktadır. Böylece işiniz için gerekli başvuruya yapmış olursunuz. Bu başvuru hoşunuza giden herhangi bir firma üzerinden yapabilirsiniz örneğin ben makyaj malzemesi satmak istiyorum çevremdekiler avon gibi ürünleri çok meraklıdır diyorsanız bu firmanın üyelik formunu doldurmanı gerekir. Ben pierre cardin ürünlerini satmak istiyorum çorap ya da iç çamaşırı gibi ürünler daha çok gider hem de marka çok büyük olduğu için mutlaka geri dönüşler olur diyorsanız bu markaya ait üyelik formunu doldurmanız gerekir.

İlgili üyelik bilgilerini mutlaka eksiksiz ve doğru bir şekilde bildiriniz özellikle adres kısmının doğru olduğuna özen gösterin üyelik sonrasında katalog siparişi yaptığınızda istediğiniz katalog belirttiğiniz adrese gelecektir. Bir iki gün içerisinde katalogunuz geldiğinde hemen satışlara başlayabilirsiniz satış konusunda cesaretlenmek istiyorsanız hemen en sevdiklerinizde birkaç sipariş alarak işe başlayabilirsiniz. Bu kataloglarda yer alan ürünler satılmaz diye bir derdiniz olmasın zaten günlük hayatta kullanılan ürünler olduğu için herkes tarafından tercih edilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.