«

»

 

Ev Hanımlarına Ek Gelir

Ev Hanımlarına Ek Gelir

Günümüzde ev hanımlarının aile ekonomisine katkı sağlamak için ek işlere yoğun talep gösterdikleri ortaya çıkıyor. Bu konuda ev hanımları yarı zamanlı ve tam zamanlı olmak koşulu ile iki şekilde de ek iş bulma fırsatı bulabiliyorlar. Bu tamamen ev hanımlarının aile yaşam tarzına ve çocuklarının olup olmamasına göre değişkenlik gösterebiliyor. Çocuğu olan bayanların genelde yarı zamanlı işlerde çalışmak istedikleri görülüyor. Bu nedenle ek iş arayan bayanların internetten ve gazetelerden evde ek iş ilanlarına bakarken tam zamanlı ve yarı zamanlı ek işlere de önem verdikleri biliniyor. İnternet sitelerinde ev hanımlarına ek gelir konusunda çeşitli bilgiler ve iş tavsiyeleri bulunuyor. Ev hanımlarının bu tür sitelere yoğunlaşıp iş fikirleri hakkında bilgi edinmeleri  oldukça önemli bir husus olarak ortaya çıkıyor.

Genel olarak ev hanımlarına ek işler konusunda internet sitelerine bakıldığında bazı işlerin ön plana çıktığı görülüyor. Bu tür işlerin ev hanımları tarafından yapılmasının daha uygun olduğunun belirtildiği ilanlarda aynı zamanda işlerin nasıl ve ne türlü yapılacağı konularında da ev hanımlarına gerekli bilgiler sunuluyor. Öncelikle ev hanımları için ek gelir konusunda en çok tercih edilen ek işlerden birinin yemek yapma olduğu öne çıkıyor. Ev hanımları, becerilerini ve yeteneklerini ortaya koyarak kişi, kurum ve organizasyonlara yemek hizmetinde bulunarak iyi paralar kazanma şansı elde edebiliyorlar. Aynı zamanda çocuk bakımı da ev hanımlarının yapabileceği en iyi ek iş olarak görülüyor. Özellikle son dönemde oldukça popüler olan ve fiyatlarının yüksek olması nedeni ile çocuk bakımı da ev hanımlarının talep gösterebileceği işler arasında yer alıyor.

Ev hanımlarına ek gelir konusunda internet sitelerinde çok yararlı bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler kapsamında ev hanımlarının internet üzerinden ek iş yapabilmeleri ve iyi gelir kazanmaları mümkün oluyor. Diğer taraftan Ev hanımları herhangi bir firmaya başvurmadan evde kendileri güzellik ve sağlık ürünleri hazırlayıp satabilirler ve bu sayede ciddi paralar kazanabilirler. Hatta sosyal medya uygulamaları üzerinden kendilerine ait bir hesap açıp yaptıkları ürünleri açtıkları hesap üzerinden satabilirler. Böylelikle de yaptıkları ürünlerin satışı konusunda çok farklı kitlelere ulaşmaları çok daha kolay olur. Bu nedenle ev hanımlarının bu hususları göz önüne alarak iş fikirleri konusunda internetten istedikleri bilgiyi almaları mümkündür.

Etiketler: ,

“Ev Hanımlarına Ek Gelir” için 19 cevap

 1. blank Nurdan dedi ki:

  Sinop ‘ta taşıyorum.ek iş yapmak istiyorum hayat şartları nedeniyle en kısa zamanda dönerseniz bana memnun olurum

 2. blank Sevinç polat dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum İstanbul

 3. blank İnsaa dedi ki:

  Adıyaman merkez de ek iş yapmak istiyorum

 4. blank sakıne erdogan dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe ılcesınden ev de ek iş ıstıyorum

 5. blank sakıne erdogan dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe ılcesınden ev lere ek iş ıstıyrmm

 6. blank sakıne dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe ılcesınden ev de ek gelır iş ıstıyrmm

 7. blank handan dedi ki:

  adıyaman merkezdeyım ve paketleme işi istıyorum lutfen donus yapın

 8. blank Halide Merih Özbaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl iletişime geçebiliriz yardımcı okursanız sevinirim.

 9. blank cemile dedi ki:

  ankara yenimahallede yaşıyorum ev hanımıyım evde yapabilecegim işe ihtiyacım var

 10. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 11. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 12. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 13. blank Nadire dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 14. blank Nihal dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var ev kredisi ödüyorum eşim yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

 15. blank Türkan aktan dedi ki:

  Ek iş istiyorum ama bi kaç siteye de yorum bıraktım ilgilenen olmadı umarım siz yardimci olursunuz izmir torbali da oturuyorum ekip isterseniz ekibimiz de var

 16. blank yasemin dedi ki:

  Nazar boncuk paketleme isi yapmak istiyorum

 17. blank yasemin dedi ki:

  Bu ise gercekten cok ihtiyacim var esime katkida bulunmak istiyorum Acil bana ulasirsaniz mutlu olurum

 18. blank Serpil dedi ki:

  Ek iş istiyorum

 19. blank ÖZNUR ER dedi ki:

  Bilecik Osmaneli lütfen paketleme işi yapmak istiyorum kına paketleme nikah şekerleri çengel iğne işi yaparım el becerim vardır lütfen çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com