Ev Hanımlarına Evde İş


Ev Hanımlarına Evde İş

Ev hanımların günlük işleri az çok bellidir bu işler sonrasında kalan zamanı değerlendirmek isteyen kişilerle ek işler sayesinde aile bütçesine büyük katkı sağlayabilmektedir. Ev hanımı olmak demek sadece ev işlerini yapmak ya da çocuk bakmak değildir bu durumda olan kadınlar hem çocuk bakabilir hem de evde yapılacak işler sayesinde kazanç sağlayabilirler.

Bir evin ihtiyacı hiçbir zaman bitmez ay öncesinde ince hesaplar yaparsınız ancak ay içerisinde hiç ummadığınız giderler karşınıza çıkar özellikle eğitim, sağlık, gıda, alışveriş gibi çok sayıda kalem olunca aklınıza olmayan giderler hesaplarınızı alt üst eder. Bir evde bir kişi çalışıyorsa diğer kişiler de ek gelir sağlayan işlerde çalışabilir. Ev hanımlarına evde iş seçeneği çok fazla vardır bu işler çok kolay olduğu için ben yapamam ben bilmiyorum da diyemezler. Evde yapılacak işler genellikle katlama, kutulama, dizme, işleme, montaj, etiketleme şeklinde birkaç adımda yapılabilecek son derece basit işlerdir. Ben daha potansiyel bir işte çalışmak istiyorum diyorsanız da katalogla satış işi içerisine girebilirsiniz. Katalogla satış işi diğerlerine göre daha karlı bir iştir elinizdeki katalogu çevrenizdekilere göstermek yeterlidir büyük markaların ürünleri herkesin dikkatini çeker ve büyük ilgi görür. Katalogla satış işine girmek istiyorsanız ilgili firmalara ulaşarak iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekiyor daha sonra kozmetik, giyim, temizlik ürünlerinin yer aldığı firmalardan birinin katalogunu seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Ev hanımlarına evde iş fırsatları aile bütçesine katkı sağlamaya ve kişisel ihtiyaçları karşılamak için çok uygundur. Alacağınız paralar aylık 1500 TL’yi bulabilmektedir daha çok para kazanmak istiyorsanız daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.

Örneğin kutu katlama işi aldığınızda parça başına size ödeme yapılır aile içerisindeki çocukları ve diğer akrabalarınızı da kutu katlama işine yardımcı olarak alabilirsiniz ne kadar çok kutu katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Aynı şekilde katalogla satış işi yapacaksanız girişimcilik ruhunuzu kullanmanız gerekir burada da sosyal medyayı etkin olarak kullanabilirsiniz. Facebook, instagram gibi kanallar üzerinden ilgili katalog resimlerini paylaşarak satış hacminizi genişletebilirsiniz. Bu işlere başlamadan önce mutlaka kararlı olmanız gerekir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.