«

»

 

Ev Hanımlarına İş

Ev Hanımlarına İş

 

Günümüzde ortalamanın altında gelir grubuna sahip olan ailelerinin bayanları için farklı yollardan ek gelir arayışı zorunlu oluyor. Aynı zamanda ev hanımları için hem boş vakitlerini değerlendirmek hem de ek gelir kazanmak açısından ek iş yapılması son derece mantıklı bir davranıştır. Aynı zamanda ev hanımları, bir yandan evden ek iş yaparken bir yandan da evde çocuklarına bakma fırsatı bulabilirler. Bu hususlar göz önüne alındığında özellikle ek işlerin ev hanımları için çok uygun olduğu ortaya çıkıyor. Ev hanımlar, farklı iş kollarından birini seçerek kendilerine uygun olan işleri yapmaya başlayabilirler. Böylelikle aile bütçesine de önemli derecede katkı yapabilirler. Ev hanımlarına iş konusunda özellikle pek çok internet sitesinde farklı türlerde işler olduğu görülüyor. Aynı zamanda ev hanımlarının ek işlere gösterdiği talep nedeni ile bu konuda hizmet veren sitelerin de giderek arttığı görülüyor.

Günümüzde ev hanımlarının ekonomiye katılma oranının giderek arttığı görülüyor. Bu konuda ev hanımlarının özellikle evden iş yapmalarının önemli bir potansiyele ulaştığı görülüyor. Hemen hemen bütün gününü evde geçiren ev hanımları için evden ek iş yapmak büyük avantaj sağlıyor. Bu konuda ev hanımlarının bazı ürün satışlarından iyi gelir sağladığı da görülüyor. Bu ürünlerin genelde sağlık ve cilt bakım ürünleri olduğu görülüyor. Ev hanımları bu ürünleri sadece çevrelerinde değil aynı zamanda internet ortamından da kişisel bilgilerini ve ürün bilgilerini girerek satma imkanı buluyorlar. Böylelikle ev hanımlarının evden iş yapmalarında gelir sağlamaları daha kolay hale gelebiliyor. Ev hanımları aynı zamanda satacakları ürünleri çevresindekilere de önererek satışlarını hızlandırabiliyorlar.

Piyasada ev hanımlarına iş veren çok sayıda firma bulunuyor. Özellikle bazı firmaların bu konuda verecekleri iş türünün sadece ev hanımlarına yönelik olduğundan dolayı, ilanlarında sadece ev hanımına yönelik işler türünde başlıklar görülür. Bu sayede evden ek iş yapmak isteyen ev hanımlarının bu tür ilanlara bakarak rahat bir şekilde iş bulabilmeleri mümkün olur. Genel olarak ev hanımlarının evde vakitlerinin çok olduğu düşünülürse, eve iş veren firmalardan iş alma oranları da artar. Bu sayede aylık olarak herhangi bir iş yerine bağlı kalmadan yüksek kazançlar elde edebilmeleri mümkün olur.

Etiketler: ,

“Ev Hanımlarına İş” için 15 cevap

  1. blank gülay dedi ki:

    Her türlü paketleme işi olur yaparım acil gönderirseniz sevinirim paraya ihtiyacım var kargoyla gönderebilirsiniz bronşit hastası olduğum için dışarda çalışmıyorum lütfen yardımcı olun

  2. blank ışık Ceylan dedi ki:

    evde ek iş yapmak istiyorum çocuk okutuyorum

  3. blank Dursun cam dedi ki:

    Ek isbekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com