«

»

 

Ev işi Arıyorum

Ev işi Arıyorum

Evde yapılabilecek işlerin hepsi ek işlerdir yani çok büyük bir firmadan çalışıp bir proje işi almadıysanız ev işi denildiğinde akla her zaman ek iş gelir. Evde yapabileceğiniz çok sayıda iş vardır bunlar boncuk dizmek, tespih, el sanatları, dikiş örgü işleri, süsleme işleri ve katalogla satış işi bu işlere baktığımızda bize en kolay gelecek tabi ki katalogla satış işi olur.

Diğer işler hem çok yorucudur hem de yorulduğunuza değecek kadar para kazanmazsınız o işleri de elim yatkın denemek istiyorum diyip girebilirsiniz ancak bir hafta sonra da bırakmak isteyeceksiniz bu da bir gerçektir. Ev işi denildiğinde yorucu olmayan ve çok iyi para kazandıran bir iş varsa o da her zaman katalogla satış işi olmuş öyle olmasa zaten on binlerce kişi bu işi yapıyor olmazdır. Bende ev işi arıyorum diyorsanız sizde mutlaka bir katalog siparişi vermelisiniz. İş konusunda çok sayıda alternatif vardır bunlara bakarak size en uygun olanı seçmeniz gerekir. Bir yeteneğinizin olmasına gerek yoktur bu tarz işleri herkes kolaylıkla yapabilir. Kazanç ise firmaya göre ya da size verilen işe göre değişir ancak genellikle her firma az çok benzer kazanç sunmaktadır. Evinizde yapabileceğiniz işler arasında sabun, kına paketleme, davetiye oluşturma gibi farklı iş kolları da vardır. Bu işleri küçük ya da büyük firmalardan alabileceğiniz gibi şahıslardan da direk olarak alabilirsiniz. Büyük firmalardan muhatap bulup direk görüşme yaparsanız daha yüksek kazanç elde edersiniz. Ev işi arıyorum diyorsanız sizde bu işlerden birine katılabilirsiniz.  Hangi şehirde olduğunuzun bir önemi yok ilgili firmayla irtibata geçtiksen sonra ya da ilgili şahısla talep ettiğiniz kadar ürün adresinize gönderilecektir.

Evde yapılabilecek işler genellikle montaj üzerinedir yani kalem montajı anahtarlık montajı ya da süsleme gibi basit ve kolay yapılabilecek işlerdir. İşin güzel tarafı bunları yaparken belli bir saate ve zamana göre çalışmazsınız ne zaman boşta kalırsanız o zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sizlere işin bitmesi için belli bir süre verilir bu süre içerisinde istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

“Ev işi Arıyorum” için 41 cevap

 1. blank Ayca dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum paketleme olur

 2. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 3. blank mucella kaya dedi ki:

  Size ulasabilicagim telefon numarasi varmi acaba

 4. blank Sevdiye güler dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyoruz arkadaşımla birlikte ek gelir olarak? İstanbul Küçükçekmece

 5. blank Evde paketleme işi arıyorum dedi ki:

  Bursa da oturuyorum ev de paketleme işi arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com