Evde Çalışma


Evde Çalışma

Evde çalışma fikri herkese çok cazip gelir evdeki rahatlığı hiçbir yerde bulamazsınız bir de başınızda patron yoksa o işi son derece severek yaparsınız. Ev içerisinde çalışma işinde mesai kavramı yoktur yani siz ne zaman isterseniz o zaman çalışmaya başlar canınız sıkıldığında bırakır ya da mola verebilirsiniz.

Evde bir işiniz varsa o performansa göredir yani bir örgü işi aldığınızda ya da katalogla satış işi aldığınızda ne kadar çok satış yaparsanız ya da ne kadar örgü örerseniz o kadar para kazanırsınız. Bir nevi kendi işinizin patronu olursunuz ve rahat bir çalışma ortamında hareket edersiniz. Bu işler içerisinde en çok sevileni ve kabul göreni katalogla satış işidir kendine güvenen herkes bu işi yapıyor artık eskiden kadınlar sadece katalogla satış işinde yer alırken artık erkeklerde iş yerinde ya da ofislerinde katalogla satış yapmaya başladılar. Ağırlıklı olarak kadınlar, öğrenciler, memurlar, emekliler ya da ek iş arayan kişiler bu işle uğraşmaktadır. Katalogla satış işi biraz çaba birazda sabır ister her işte olduğu gibi bu işte de kendinizi biraz öne çıkarmalısınız. Kimse oturduğu yerden hiçbir şey yapmadan para kazanamaz zaten bir uğraş olmadan para kazanılan işlerden de hayır gelmez el emeği alın teri karşılık işin şarttır. Evde çalışma diğerlerine göre daha zevklidir ve size daha çok öz güven katar ben yapabilir miyim bana uygun mu acaba diye kafanızda soru işareti olmaz çünkü mantığı çok basittir alacağınız katalogla tanıdıklarınıza ya da çevrenize satış yapacaksınız.

Burada en büyük avantajınız çevrenize ya da akrabalarınıza satış yapacağınız için çekinmenize ya da geride durmanıza gerek yoktur. Tıpkı siz bir ürün almak ister gibi çevrenize de bu ürünleri göstereceksiniz.  Acemi olarak başladığınız işte zamanla profesyonelleşir ve markanın temsilcisi haline gelirsiniz. Kendinizi katalogla satış işinde geliştirdiğinizde daha çok para kazanmaya başlayacak ve daha geniş çevrelere yayılacaksınız. Sattığınız ürünler tek seferlik ürün değildir bir kişiye sattığınızda büyük bir ölçüde memnun kalacak ve sizden tekrar ürün isteyecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.