«

»

 

Evde Ek Gelir

Evde Ek Gelir

Bir aile içerisinde tek kişi çalışıyor ve tek bir gelir varsa o zaman sıkıntılı bir süreç içerisinde olabilirsiniz çünkü günümüzde tek maaş ile geçinmek çok zordur hiçbir birikim yapamaz ve ay sonunu getirmek sizin için çok büyük sıkıntı olur. Özellikle büyükşehirlere göçen ailelerin en büyük hayali kiradan kurtulmak ve bir ev sahibi olmaktır bunun için aile içerisindeki çok sayıda kişinin çalışması gerekir aksi takdirde 10 yıl geçse bile hiç birikim yapamadığınız için aynı bulunduğunuz konumda kalırsınız.

Bu tarz sorunlar yaşayan çok sayıda aile vardır kalabalık olmalarına rağmen tek kişinin çalışması ancak evin dönmesine yeteceği için birikim yapmak hayal kalır. Bu durum az çok sizin de elinizde ben iş bulamayım iş var da ben mi çalışmıyorum gibi bahanelerin ardına saklanmayın iş seçenekleri var siz yeter ki bu konuda istekli olun. Evde ek gelir fırsatlarını daha önce mutlaka duymuşsunuzdur bunlar çok büyük paralar kazanmanızı sağlamaz ancak birikim yapmak ve evin birkaç giderini karşılamak için çok idealdir. Evde kazanç sağlayan işleri tercih ettiğiniz kalan vaktinize göre hareket etme şansınız vardır. Bu işleri sadece ev hanımları değil aynı zamanda emekliler, öğrenciler, memurlar, özel sektör çalışanları ya da işsizlerde yapabilir. Kazancın azı ya da çoğu yoktur ne kadar çok kenara para koyarsanız o kadar karlı çıkarsınız. Evde yapılacak işlerin hepsi çok basittir kimse size mesai saati belirtmez başınızda patron yoktur ve bir sermayenizin olmasına da gerek yoktur. Evde ek gelir için ilgili firmalarla irtibata geçmeniz yeterlidir daha sonra katlama, paketleme, kutulama, dizme gibi iş seçeneklerinden birini seçip sipariş verdiğiniz andan itibaren iş hayatı içerisine girdiğiniz demektir. Bu işi ev içerisinde herkes yapabilir daha çok para kazanmak istiyorsanız bu basit işlere daha çok zaman ayırmanız gerekir.

Aynı zamanda katalogla satış işini de seçebilirsiniz ben kendime güveniyorum çevremle iletişimim ve haberleşmem çok iyi diyorsanız katalogla satış işi tam size göredir. Bu iş sayesinde kısa sürede çok yüksek kazançlar sağlanabilmektedir.

Etiketler: , ,

“Evde Ek Gelir” için 4 cevap

 1. blank Centos dedi ki:

  https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

 2. blank rusen dedi ki:

  Acil lütfen geri dönüş yapin

 3. blank İrfan dedi ki:

  Evde yapacam ek is ariyorum ve elim cok sıkısık yardimci olursaniz sevinirim nigde de yasiyorum

 4. blank rahmi babuşcu dedi ki:

  Yorumunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com