«

»

 

Evde Ek İş İlanları

Evde Ek İş İlanları

 

Evde iş imkanı sunan firmaların genellikle internetteki evde ek iş ilanları ile kişilere ulaştığı görülüyor. Bu kapsamda evde ek iş yapmak isteyen kişiler, başta internet olmak üzere gazete türü farklı iletişim araçlarını da kullanabiliyorlar. Böylelikle evde ek iş yapmak isteyen kişiler pek çok firmaya ulaşma fırsatı buluyor. Evde ek iş arayan kişiler de aynı şekilde ek iş veren firmaların farklı platformlarda vermiş oldukları ilanları arayarak ek iş yapma konusundaki taleplerini iletiyorlar. Bu arada kişilerin hizmet vereceği ek iş firmasını iyi araştırmaları gerekiyor. Son dönemde sayıları hızla artan evde ek iş imkanı sunan firmaların birçoğunun kişileri mağdur ettikleri görülüyor. Özellikle yapılan işlere ücret ödememe veya gerektiğinden düşük ücret verme gibi konular bu tür firmalarda sık sık görülebiliyor.

Kişiler, evde ek iş yapmaya karar verdiklerinde evde ek iş için eleman arayan firmaların telefonlarına rahatlıkla ilan siteleri üzerinden ulaşabiliyorlar. Kişiler, ilan siteleri üzerinden firmaların iletişim adresleri üzerinden iş başvurusu yapabiliyorlar. Bu genelde telefon yolu ile ya da e-mail yolu ile gerçekleşiyor. Ek iş ilanına yapılan başvuru sonrası firmaların kişilerin başvuru ilanlarını değerlendirmeye alıyorlar. Firmalar, yaptıkları değerlendirmeler sonrası evde ek iş verme konusunda olumlu buldukları kişiler ile iletişime geçiyorlar. Bu arada eve ek iş veren bazı firmaların telefon numaralarını vermedikleri sadece adreslerini verdikleri de görülüyor. Bu da işe başvurma konusunda farklı bir yöntem olarak görülüyor. Böylelikle kişiler, iş başvurusu yaparak firma yetkilileri ile birebir iletişime geçme imkanı buluyorlar.

Evde ek iş ilanları özellikle internette ve gazetelerde olmak üzere farklı platformlarda giderek artıyor. Böylelikle kişilerin evde ek iş bulmaları ve belirli bir gelir sağlamaları daha kolay hale geliyor. Kişiler, buldukları ek işler sayesinde istekli ve kararlı çalıştıkları takdirde yüksek ücretler kazanabiliyorlar. Bu nedenle bugün pek çok internet sitesinde görülen evde ek iş yaparak belli bir ücret kazanılabilir türündeki ifadelerin aslında doğruyu yansıtmadığı görülüyor. Kişiler, tamamen yaptıkları işe ya da yetenek ve becerilerini ortaya koyarak çok yüksek tutarlarda paralar kazanabiliyorlar. Bu tamamen, kişinin kendisine ve yaptığı işe göre değişkenlik gösteriyor.

Etiketler: ,

“Evde Ek İş İlanları” için 20 cevap

 1. blank Mutlaka evde calismaliyim dedi ki:

  Acil calismaliyim

 2. blank Fercan dedi ki:

  Merhaba fercan ben istanbul gungorende oturuyorum 3 cocuk annesiyim evde ek is yapmak istiyorum paketleme gibi degisik isler ola bilir

 3. blank Yeliz dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim yardimlarinizi bekliyorum lütfen dönüş yapın

 4. blank PINAR OLCAY dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum.Paketleme davetiye katlama ya da başka bir is.

 5. blank Songul dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 6. blank songul muti dedi ki:

  Elsanatları mezunuyum.
  El becerisine dair ker konuda yetenekliyim. itinalı ve kaliteli isler cikaririm.
  Ek is ariyorum

 7. blank Erdem dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

 8. blank Gönül dedi ki:

  Evde ek iş imkanı. İstanbul Avrupa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com