«

»

 

Evde Yapılabilecek Ek İş İlanları

Evde Yapılabilecek Ek İş İlanları

Herkesin hayalinde evden rahat ve konforlu bir şekilde çalışmak vardır. Ev içerisinde istediğiniz gibi hareket edebilir ve kafanıza göre mola verebilirsiniz herkes bu şartlar altında çalışmayı ister ancak her iş kolunda böyle bir güzellik yoktur. Ek işlerin çoğu dışarıda ve zorlu şartlar altında olur evde yapılabilecek ek iş ilanları birkaç sektörler sınırlıdır. Yapabileceğiniz ek işlerle aile bütçesine katkıda bulunabilir ve biriktirdiğiniz paralarla hayalindekileri gerçekleştirebilirsiniz. Ek iş yapmak istediğinizde en çok para getirenleri tercih etmelisiniz ki çabanızın karşılığını alabilesiniz.

Günümüzde ek gelirle para kazanılabilecek en güzel yöntem katalogla satış işidir. Katalogla satış son derece kolay ve yüksek gelir şansı sunar. Yaşadığınız bölgedekilerle sıkı bir iletişiminiz varsa ya da sosyal medya üzerinden haberleşe biliyorsanız satış işi tam sizlik demektir. Eskiden katalogla satış işinde çoğu kimse satış yapmak için çaba harcardı ancak şimdi müşterilerin çoğu gelip sizi buluyor bunun en büyük nedeni de satılan ürünlerin son derece kaliteli olmasıdır. Örneğin Avon gibi büyük markaların makyaj malzemelerini sattığınızda kadınlar büyük ilgi gösterecektir çünkü makyajın günlük kullanımdaki payı çok büyüktür ve kadınlar makyaj konusunda titiz davranırlar. Katalogla satışta yer alan tüm ürünler büyük markalardan ve kaliteli ürünlerden oluştur durum böyle olunca da müşteriler çok memnun kalır ve sizlere sürekli sipariş verirler. Evde yapılabilecek ek iş ilanları şeklinde internet üzerinden arama yaptığınız karşınıza sürekli katalogla satış çıkacaktır çünkü bu çok büyük bir sektördür ve çok sayıda kişi buradan iyi para kazanır.

Sizde benim paraya ihtiyacım var ama fazla vaktim yok bana göre rahat ve canım istediğinde yapabileceğiniz bir iş arıyorum diyorsanız hemen sayfamız üzerinden ilgili üyelik formunu doldurun. Ücretsiz üyelik formunu doldurduktan birkaç gün sonra katalogunuz kapınıza kadar gelecektir. Bana ne kadar para kalır diye merak ediyorsanız çok büyük karlar bırakmaktadır sattığınız her üründen yüzde 50’e varan karlar kalır ki bu da çok büyük kazançtır. Ne kadar çok ürün satabilirsiniz karınızda o kadar çok olacaktır

Etiketler: ,

“Evde Yapılabilecek Ek İş İlanları” için 17 cevap

 1. blank 15 kisilik ekibim var evde is yapmak istiyoruz daha önce de yaptık dönüş yaparsanız memnun oluruz dedi ki:

  15 kisilik ekibim var evde is yapmak istiyoruz daha önce de yaptık dönüş yaparsanız memnun oluruz

 2. blank Emel erkoçak dedi ki:

  afyon da oturuyorum kalabalık bir ailede yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim

 3. blank Amine dedi ki:

  Lutfen bana yardımcı olun işe ihtiyacım var bebeğimin ihtiyacıni alamiyorum evden cikmiyom bebegim daha çok kucuk evde ne is olsa yaparim kocam askeri ucret le calisiyo evimiz yok kira zar zor gecimizi saliyoz bebegim icin çalışmalıyım lutfen ????

 4. blank hava dedi ki:

  Montaj paketleme vs evde is yapmsk istiyorum cok ihtiyacim var fakat nedense bir turlu is verenlere ulasamiyorum acil maddiyata ihtiyacim var donmenizi bekliyorum

 5. blank Erkan dedi ki:

  Yorumunuz

 6. blank Erkan dedi ki:

  Bu işe ihtacim var

 7. blank Dilek dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum düğme paketleme çorap katlama vs gibi işler lütfen dönüş yapin

 8. blank Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum denizlide oturuyorum

 9. blank Gül dedi ki:

  Evde ek paketleme işi istiyorum denizliden

 10. blank Recep tastemurlu dedi ki:

  Evde her hangi paketleme isi yapabiliriz 5 kişiyiz

 11. blank yıldız dilik dedi ki:

  İstanbul tuzlada oturuyorum acil evde iş arıyorum

 12. blank yıldız dilik dedi ki:

  Evde ek is istiyorum acil üçlü priz montajı kalem montajı paketleme

 13. blank Hasibe pınarlı dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum düğme paketleme olur veya ona benzer bir iş

 14. blank Elmas dedi ki:

  Ankara da evde iş imkanı arıyorum

 15. blank tugba dedi ki:

  Eskisehir merkezde yasiyorum .cocuk gelisimi mezunuyum .elim el islerine yatkindir .her turlu paketleme katlama islerini severek yapabilirim .ewde calismak istiyorum .

 16. blank yıldız dedi ki:

  evde kolye paketleme ve mandal paketleme işi yapmak istiyorum
  beylıkdüzü/istanbul

 17. blank yıldız dedi ki:

  evde kolye paketleme işi yapmak istiyorum beylikdüzü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com