«

»

 

Evden İş

Evden İş

Son yıllarda özellikle başta ev hanımları, öğrenciler ve emekliler olmak üzere herkesin evden iş konusuna büyük talep gösterdiği ortaya çıkıyor. Bu talebin birçok nedeni bulunsa da, en önemli nedenleri arasında hiç şüphesiz kişilere ek gelir sağlaması ve aynı zamanda kazançlı bir iş olarak  görülmesi yer alıyor. Günümüzde firmalar, eleman alımını çok ciddi bir masraf olarak görüyor. Bu nedenle firmalar, eleman almak yerine evde çalışmak isteyen kişilere farklı türlerde iş verebiliyor. Kişiler, işi tamamlayıp firmaya teslim ediyorlar. Böylelikle yaptıkları iş kadar ücret alabilme imkanı buluyorlar. Bu durum hem firmalar hem de kişiler açısından büyük avantaj sağlayan bir durum haline geliyor. Özellikle toplumda pek çok kişinin evde iş yapmayı sadece ev hanımları ve işsizler tarafından yapıldığı kanısı vardır. Bu son derece yanlış bir düşüncedir. Çünkü hayat şartlarının ağırlığı ve düşük maaş gibi faktörler nedeni ile çoğu kişinin ek iş yaptığı görülür.

Evden iş yapma konusunda standart bir ücret bulunmuyor. Kişilerin çalıştıkları ve yaptıkları iş türüne kazandıkları ücretler sürekli olarak artabiliyor. Fakat ortalama olarak vakit konusunda sıkıntısı olmayan bir kişinin evde çalışarak aylık 1000 TL kazandığı görülüyor. Bu kişinin becerisine ve yeteneğine göre daha fazla da olabiliyor. Bu konuda herhangi bir ücret limiti bulunmuyor. Bu kapsamda öne çıkan en önemli konulardan bir tanesinin hiç şüphesiz kişilerin ilgi duyduğu ve yapabileceği işlere yönelmeleri oluyor. Kişiler, bu sayede evde sevdikleri işi yaparak aylık kazançlarını ciddi oranda artırma imkanı buluyorlar.

Evden çalışmak isteyen kişilerin gazete ve internetteki ilanları yakından takip etmeleri gerekiyor. Böylelikle kendilerine uygun evden çalışabilecekleri bir işi bulmaları daha kolay oluyor. Özellikle internet sitelerinde de bu konuda hizmet veren çok sayıda site bulunuyor. Kişilerin bu tür ilanlara bakarken güvenilir sitelere ve firmalara yönelmeleri büyük önem taşıyor. Bu alanda hizmet veren birçok firmanın kişilere verdikleri işlerin yaptırılması sonrası ücretleri ödemedikleri görülüyor. Kişilerin mağdur olmaması açısından bu konu üzerinde yeterli derecede araştırma yapması oldukça önemli bir husus olarak ortaya çıkıyor.

Etiketler: ,

“Evden İş” için 8 cevap

 1. blank Tesel_ya dedi ki:

  Evde ek iş örgü dantel mantı tez yazımı Mandal kına Nedime tacı buzdolabı süsü hemen her işi yaparıza 2 kişiyiz

 2. blank dudu avukat doruk dedi ki:

  Isı nasıl alabilirim

 3. blank dudu avukat doruk dedi ki:

  Yardımcı olursanız memnun olurum

 4. blank Cevdet aydin dedi ki:

  Bende Engelli ve Evde ekis ariyorum Engelliyim fakat paketleme iši ne olsayaparim

 5. blank Şebnem dedi ki:

  Evde paketleme kalem ve kolye yapimi isleri aramaktayim yardimci olup donus yapar iseniz tessekkur edetim

 6. blank Emel Özdemir dedi ki:

  Aydın merkezde oturuyorum evde nikah şekeri boncuk paketleme lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 7. blank zeynep dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum yardımcı olup dönüş yaparsanız sevinirim

 8. blank halime dedi ki:

  Ek iş icin bana doner misiniz taki boncuk paketleme vs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com