«

»

 

Hafta Sonu Ek İş

Hafta Sonu Ek İş

Günümüzde şartlarını düşündüğümüzde herkesin ek iş yapması gereklidir bazıları oluşan borçları kapatmak için bazıları yatırım yapmak için bazıları da günlük ihtiyaçları karşılamak için ek gelire ihtiyaç duyar. Bir aile içerisin tek kişinin çalışıyor olması yeterli değildir çocukların okul masrafları, evin giderleri ve diğer beklenmedik giderler size zora sokabilir. Kendine ayıracak vaktiniz varsa mutlaka bir ek iş fırsatını değerlendirmelisiniz. Hafta sonu ek iş fırsatları arasında en ideal olanı katalogla satıştır sadece ek iş olarak değil örneğin ev hanımıysanız da asıl iş olarak da yapabilirsiniz.

Evinize gelecek ek bir gelir hayatınızı değiştirecektir borçlarını ödeyebilir kiradan kurtulmak için ev borcuna bile girebilirsiniz. Tek kişinin maaşı sadece günlük ihtiyaçları karşılamaya yeter çocuğunuzun okul masrafı, kira, ev için çarpı pazar alışverişi derken elinizde bir para kalmaz. Böyle durumlarda ev içerisindeki herkesin çalışması gerekir yoksa bir adım öteye gidemezsiniz. Katalogla satış işini her kesim çok kolay ve pratik bir şekilde yapabilir. Öğrenciler, memurlar, ev hanımları, emekliler hatta çalışanlar bile arta kalan zamanlarında satış yaparak çok güzel paralar kazanabilmektedir. Bu tarz işleri daha önce mutlaka duymuşsunuzdur mantık çok basittir sayfamız üzerinden giriş yaparak beğendiğiniz bir firmaya üye olursunuz ve ondan katalog talep edersiniz. Örneğin iç giyime yönelik ünlü bir markanın katalogunu talep ettiğinizde sürekli bir ihtiyaç olduğu için satış konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Hafta sonu ek iş olarak ne yapabilirim diye fazla düşünmenizi gerek yoktur bu iş son derece karlı ve basittir. Elinizdeki kataloglar satmanız gereken satış fiyatı ile gelir tabi siz bunu çok daha uyguna alırsınız bir ürün üzerinden yüzde 50’e varan kar marjı vardır.

Sadece satarak değil aynı zamanda ihtiyacınız olan ürünleri kendinize alarak da çok karlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Örneğin dışarı dünyaca ünlü bir marka 50 TL’ye satılıyorsa aynı ürün size 20 ya da 30 TL’ye gelecektir böylece ihtiyacınız olan ürünü çok ucuza almış olursunuz. Aynı kalitede sattığınız ürünler çok sevilecek ve size yoğun bir talep olacaktır.

Etiketler: ,

“Hafta Sonu Ek İş” için 2 cevap

  1. blank Gulcan dedi ki:

    Ornegın hangi urunler

  2. blank Zekiye dedi ki:

    Bu işi çok istiyorum yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com