«

»

 

Kadın

Kadınlar için bir çok anlatılacak kelime vardır. Öncelikle her kadın bir annedir. Annelik döneminde olan anne adayları için bir konu hazırladık. Öncelikle hamilelik birtisi nasıl başlar ve hamile olduğunuzu nasıl anlarsınız. Öncelikle bir bebek beklentisi içerisinde iseniz hamilelik döneminin başladığını adet döneminden anlayabilirsiniz. Adet döneminiz gecitmiş ise hamilelik belirtileri başlar. Ancak adet döneminden önce hamilelik belirtileri nasıl ortaya çıkar.

Öncelikle mide bulantısı başta olmak üzere başlar ardından baş dönmeleri ve aşırı bazı meyvelere yada bazı yiyeceklere düşkün olmanız. Bu yeme isteği kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kişiler yeme isteğini eskisinden daha çok arttırır iken bazı kişiler ise yemekten kesilir. Ve herşeyden tiskinir. Böyle bir sonuç yaşıyor iseniz hamilelik döneminiz başlamıştır. Hiç beklenmedik anda hamilelik belirtisi nasıl hissedilir. Öncelikle bayanlarda sıklıkla görünen hamilelik belirtisinin ön planda olanı ise göğüs ağrısıdır. Göğüs ağrınız şiddetli bir şekilde devam ediyor ise ve göğüslerinizde şişkinlik var ise hamilelik belirtilerinden bir tanesi olarak öne geçmektedir. Tekbirli davranmak gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com