Memura Ek İş


Memura Ek İş

Memur olarak görev alan kişilerin maddi açıdan çok sayıda sorunu olmaktadır. Tek maaş nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan çok sayıda memur fark ek işler için çözüm yolu aramaktadır. Memura ek iş seçenekleri çok fazla değildir yasal mevzuat gereği de bir memurun farklı işlerde çalışması yasaktır böyle bir durum sadece belli işler için izin verilmektedir. Bugün ayrı bir kazanç ihtiyacı içerisinde olan çok sayıda memur katalogla satış içerisinde yer almaktadır.

Katalogla satış yapan memur sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor çünkü satış için çok güzel bir ortamda yer aldıklarından kazançları da yüksek olmaktadır. Örneğin devlet dairesinde çalışan bir kadın memursanız oradaki tüm kadınlara çok kolay ve pratik bir şekilde makyaj malzemeleri satabilirsiniz bunun içinde çok çaba göstermenize gerek yoktur. Sayfamız üzerinde yer alan dünyaca ünlü makyaj firmalarının ücretsiz üyelik formlarını doldurmanız yeterli olacaktır. Formu doldurduktan sonra ilgili katalogunuzu seçerek evinize sipariş edin sonraki aşamada çevrenizdekilerde istekleri toplayın ve firmadan gönderilmesini sağlayın. Bu şekilde çok iyi paralar kazanabilirsiniz son derece kaliteli ürünler sürekli talep görecektir. Memura ek iş neler vardır diye çok düşünmenize gerek yok bu yöntem sayesinde aradığınız ek iş kapınıza gelecek. Hiçbir kadın makyaj malzemelerine ya da iç giyim ürünlerine hayır demez bu tarz ihtiyaçlar sürekli olduğu için belli bir zaman sonrasında tekrar satmaya devam edersiniz ayrıca kişilerle çok çabuk yayılmaktadır.

Sizin sattığınız ürünler beğenilir ve sattığınız kişi aracılığıyla sizlere sürekli sipariş gelir bu şekilde evden eve yayılmakta ve yüksek bir talep olmaktadır. Facebook, instragram ya da twitter üzerinden de satışlarınıza devam edebilirsiniz sosyal medyayı ne kadar aktif kullanırsanız o kadar kar marjınız da yükselir. Bayan ya da erkek herkes bu satışları çok kolay yapabilir sonuçta çalışmak ayıp değildir ve herkesin ek gelire ihtiyacı vardır. Bu hayatta artı bir şeyler yapmak istiyorsanız daha çok mücadele etmeniz gerekir. Aldığınız maaş yetmiyorsa ay sonunu getiremiyorsanız mutlaka ek iş yapıp aradaki farkı kapatmalısınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.